Detail firmy

ALMEVA EAST EUROPE s.r.o.

Základní údaje

Adresa

Družstevní 501

664 43 Želešice


Kontaktní údaje

Telefon: 513 033 101
Fax: 513 033 111
E-mail: cz@almeva.eu
Web: www.almeva.cz

Identifikační údaje

IČ: 28303156 Informace z rejstříku ARES
DIČ: CZ28303156 Informace z OR justice.cz

Aktualizovat firemní údaje


Nabídka zboží a služeb


Plastové systémy odkouření
· Pevné i flexibilní systémy odkouření
· Vnitřní i vnější (fasádní) vzduchospalinové systémy
· Největší sortiment systémů odkouření
· Doplňkové systémy (nerezové, pro peletové kotle a krby, výpočetní software KESA ALADIN atd. ) Jsme jedním z největších dodavatelů plastových systémů odkouření.
Jsme jedním z největších dodavatelů plastových systémů odkouření. Jsme jak dodavateli pro širokou síť velkoobchodů, instalatérů, kominíků, tak jsme i OEM dodavatelé pro výrobce nebo importéry kondenzačních kotlů, nebo i OEM pro výrobce komínových systémů.

Švýcarská preciznost a kvalita a nejširší sortiment nás řadí ke špičce v Evropě. Od roku 2008 jsme zastoupením pro celou střední a východní Evropu, se základnou v Želešicích u Brna. V říjnu 2011 jsme přesunuli část výroby z mateřského závodu z Bischofszellu k nám, do České republiky.V České a Slovenské republice zajišťujeme kompletní servis od technického poradenství, výpočtu a dimenzace spalinové cesty, přes kalkulace, až po dodávku a zajištění kvalifikované montáže celého díla. Zprostředkováváme vložkování komínů, revize hotových děl, dodávku alternativních systémů (hliníkových pro starší kotle typu TURBO, nerezové komíny pro všechny typy spotřebičů, šamotové komíny a vložky, případně spalinové ventilátory při nedostatku tahu v komínu).

Zabýváme se také prodejem stavebních materiálů Liapor. Jako distribuční a poradenské centrum Liapor nabízíme kompletní sotiment stavebních materiálů Liapor pro hrubou stavbu pro Jihomoravský, Zlínský, Olomoucký kraj a Vysočinu.

ALMEVA EAST EUROPE s.r.o.ALMEVA EAST EUROPE s.r.o.ALMEVA EAST EUROPE s.r.o.

ALMEVA EAST EUROPE s.r.o.ALMEVA EAST EUROPE s.r.o.ALMEVA EAST EUROPE s.r.o.

ALMEVA EAST EUROPE s.r.o.ALMEVA EAST EUROPE s.r.o.ALMEVA EAST EUROPE s.r.o.

Kde nás najdete


Inzerce
ÉTER.cz - katalog firem