Detail firmy

AMBIKO MEDIKA, spol. s r.o.

Základní údaje

Adresa

Svazarmovská 1011

756 61 Rožnov pod Radhoštěm


Kontaktní údaje

Mobil: 737 918 285
Telefon: 737 918 285
E-mail: info@ambiko.cz
Web: www.ambiko.cz

Identifikační údaje

IČ: 25380915 Informace z rejstříku ARES
DIČ: CZ25380915 Informace z OR justice.cz

Aktualizovat firemní údaje


Nabídka zboží a služeb


Vážení klienti, vítáme Vás v našem centru pro zdravý životní styl. STRUČNĚ O TOM, CO VÁM NABÍZÍME?
1. Mikrobiální vyšetření - na viry, bakterie, plísně, parazity, kteří přímo nebo prostřednictvím toxinů zatěžují Vaše tělo a způsobují nemoci.
2. Orgánové vyšetření - vytestování orgánů na různé patologické zátěže, napadení mikroorganismy, toxiny, na cévní nedostatečnost a na požádání také kontrola na “zátěž” zhoubnými buňkami.
3. Vytestování nedostatku vitamínů a minerálů.
4. Vytestování alergenů - testují se jak potravinové tak kontaktní (prach, pyly, chlupy, aj.)
5. Vyladění nervové soustavy.

JAK PROBÍHÁ TESTOVÁNÍ? Provádí se metodou EAV (elektrická akupunktura dle Volla) s použitím elektronické databáze patogenů. Metoda je velmi jednoduchá, testuje se přiložením měřící sondy na prsty ruky.
JAK PROBÍHÁ TERAPIE? Při terapeutické části leží klient oblečený na terapeutické podložce přístroje BICOM 2000. Doba terapie (jedno sezení) je cca 20 - 60 minut. Biorezonanční terapie (fyzikální léčba působící na molekulární úrovni) pomáhá klientům ozdravit nemocné orgány a s pomocí harmonizace nervového systému slaďuje orgány, aby tělo mohlo fungovat jako jeden celek.
PRO CO SE ROZHODNOUT? Celková terapie - zahrnuje všech 5 druhů testování z předchozí nabídky. Částečná terapie - na přání klienta se zabývá pouze JEDNÍM problémem (např. křečové žíly nebo zánět močových cest nebo zánět zubů nebo ... apod.) pozn.: důležité upozornění!!! Terapeutický signál je velmi nízké úrovně a vnější rušivá pole jej mohou ovlivnit, proto prosíme, nevstupujte do ordinace se zapnutým telefonem.

PŘEJEME VÁM PŘÍJEMNÝ POBYT V NAŠEM CENTRU. Pracovníci AMBIKO MEDIKA.

Kde nás najdete


Inzerce
ÉTER.cz - katalog firem