Detail firmy

AUTO GAZDA AUTOPŮJČOVNA ČESKÝ TĚŠÍN

Základní údaje

Adresa

Strojnická 398

735 62 Český Těšín


Kontaktní údaje

Mobil: 735 095 095
Telefon: 735 095 095
E-mail: auto-gazda@email.cz
Web: www.auto-gazda.cz, www.autopujcovnanet.cz,

Identifikační údaje

IČ: 76409651 Informace z rejstříku ARES
DIČ: CZ7912175117 Informace z OR justice.cz

Aktualizovat firemní údaje


Nabídka zboží a služebPůjčovna dodávek a osobních vozů. Půjčujeme dodávky různé velikosti a nosnosti. Naše autopůjčovna také nabízí osobní vozy a to jak na krátkodobý, tak dlouhodobý pronájem.

Nové náhradní díly
V naší nabídce najdete široký sortiment všech dílů a to jak originálních tak kvalitativně rovnocenných náhrad za velmi příznivé ceny. Našimi dodavately je mnoho firem a různých výrobců.

Starší originální díly
Dodáváme díly na automobily všech značek – evropské, japonské, korejské… Díky velkému počtu dodavatelů jsme schopni sehnat téměř vše v krátké lhůtě a za velmi příznivé ceny.
Dodáváme pouze originální díly, které jsou již zdemontovány - karosářské díly (blatníky, nárazníky, dveře, kapoty, zrcátka), chladiče, osvětlení, vnitřní vybavení, airbagové sady, motory, převodovky, nápravy a mnoho jiných dílů.

Výfuky
V naši nabídce najdete výfuky, katalyzátory, montažní a opravné díly výfuku pro všechna osobní a dodávková vozidla. Nabízíme výfuky 6 výrobců – BOSAL, WALKER, IZAWIT, ASMET, POLMOSTROW a FERROZ.
Všechny výfuky jsou homologované a jsou vyrobeny z oboustranně pohlinikovaného plechu. Na všechny výfuky se vztahuje záruka 24 měsíců. Nabízíme výhodné obchodní podmínky pro jednotlivce, servisy i prodejce náhrandích dílů.

Autoskla
Jsme dodavatelé autoskel (čelních, zadních, bočních) nejen na všechny osobní a užitková vozidla, ale také na nákladní vozy a autobusy.
Většinu skel máme na externím skladě a proto jsme schopni je dodat do druhého dne. Pokud tomu tak není, snažíme se sklo dodat v co nejkratším termínu.

AUTO GAZDA AUTOPŮJČOVNA ČESKÝ TĚŠÍN AUTO GAZDA AUTOPŮJČOVNA ČESKÝ TĚŠÍN AUTO GAZDA AUTOPŮJČOVNA ČESKÝ TĚŠÍN

AUTO GAZDA AUTOPŮJČOVNA ČESKÝ TĚŠÍN AUTO GAZDA AUTOPŮJČOVNA ČESKÝ TĚŠÍN AUTO GAZDA AUTOPŮJČOVNA ČESKÝ TĚŠÍN

AUTO GAZDA AUTOPŮJČOVNA ČESKÝ TĚŠÍN AUTO GAZDA AUTOPŮJČOVNA ČESKÝ TĚŠÍN AUTO GAZDA AUTOPŮJČOVNA ČESKÝ TĚŠÍN

Kde nás najdete


Inzerce
ÉTER.cz - katalog firem