Detail firmy

AUTOŠKOLA BARTOŇ

Základní údaje

Adresa

Masarykovo náměstí 17

393 01 Pelhřimov


Kontaktní údaje

Mobil: 723 841 721
Telefon: 723 841 721
E-mail: autoskola-barton@seznam.cz
Web: www.autoskola-barton.cz

Identifikační údaje

IČ: 01352067 Informace z rejstříku ARES
DIČ: neuvedeno Informace z OR justice.cz

Aktualizovat firemní údaje


Nabídka zboží a služeb


Autoškola

Provádíme výuku a výcvik uchazečů o řidičské oprávnění skupiny B, kondiční jízdy s osobním automobilem.

Při poskytování našich služeb se nesoustředíme pouze na výuku a výcvik budoucích řidičů z řad studentů či mládeže. Jsme připraveni vyjít vstříc i uchazečům o řidičské oprávnění, kterým již není jenom –náct. Výukový program přizpůsobíme podle individuálních požadavků.

V nabídce naší autoškoly je i školení řidičů referentů.

Další z činností autoškoly je i pomoc řidičům s návratem řidičského průkazu. Byl-li Vám tedy vysloven zákaz řízení motorových vozidel a řidičský průkaz Vám byl v této souvislosti zadržen, pomůžeme Vám po uplynutí zákazu s jeho získáním zpět. Tato nabídka platí i v případě, že jste museli řidičský průkaz odevzdat v souvislosti s takzvaným „vybodováním“.

Teoretická výuka žadatelů je prováděna ve vlastní učebně, dle přání zákazníka je tedy možné bez problémů provádět výuku v individulálně stanoveném termínu, bez ohledu na běžnou provozní dobu. Výcvik v řízení vozidla je pak praktikován ve vozidlech Škoda Fabia II, která jsou vzhledem ke svým rozměrům předurčena pro městský provoz.

Výuka v naší autoškole probíhá podle kvalitních a vysoce efektivních výukových materiálů AUTOŠKOLA? POHODLNĚ! jejichž autorem je Zdeněk Schröter. Jako partneři projektu „Bezpečnost pro každého“ Vám můžeme nabídnout výukový set, který v tomto složení nemůžete koupit v žádném knihkupectví ani v jiné, nepartnerské autoškole.

Provoz učebny
každá středa 14.00 - 17.00

Kde nás najdete


Inzerce
Obory činnosti této firmy

ÉTER.cz - katalog firem