Detail firmy

AZ Shop Pacov – Zdeňka Kolářová

Základní údaje

Adresa

Myslíkova 74

395 01 Pacov


Kontaktní údaje

Mobil: 721 402 037
Telefon: 721 402 037
E-mail: obchod@azaj.cz, zdenakolarova66@seznam.cz,
Web: www.azaj.cz

Identifikační údaje

IČ: 10298215 Informace z rejstříku ARES
DIČ: neuvedeno Informace z OR justice.cz

Aktualizovat firemní údaje


Nabídka zboží a služeb


AZ Shop Pacov je kamenný obchod, který najdete v Pacově, Myslíkova 74 (okres Pelhřimov) kousek nad náměstím.

Majitelka obchodu paní Zdeňka Kolářová se snaží vlídným přístupem zpříjemnit chvilku nakupování svým zákazníkům. Má ráda děti jakéhokoli věku. I proto se zaměřuje na prodej zejména kvalitních dřevěných hraček. Stále se snaží nalézat nové a nové druhy, aby byly něčím zajímavé nejen pro děti, ale třeba i pro jejich rodiče. Sama vždy hračky vyzkouší, snaží se najít více možností jejich využití – proto v nabízeném sortimentu naleznete spíše typy kreativních a vzdělávacích hraček.

Co se týče nabízeného sortimentu kojeneckých či dětských oděvů, jedná se o kvalitní zboží za velmi přijatelné ceny. V rámci prodeje dámského a pánského oblečení se specializuje na výrobky původem z Itálie a Turecka, kdy jde zejména o příjemný materiál, nové módní střihy, a samozřejmě velkou roli hraje také cena. Doplňkovým zbožím jsou kabelky, moderní, sezónní novinky, maximálně dva kusy, avšak pozor… – stejný druh, ale v jiné barvě. Každý kus je originál. Jejím obchodním krédem je: „Kvalitní zboží za příznivé a dostupné ceny pro všechny.“ To se týká i šperků (prodej z kvalitní chirurgické oceli, či bižuterie).

Osobně si zboží jezdí vybírat, případně jej objednává. Pro vybraný sortiment si dojede sama, a díky tomu jej může svým zákazníkům nabídnout za skvělé ceny.

Nevíte-li si rady s dárkem k narozeninám, svátku, či jiné příležitosti, stačí se zastavit v kamenné prodejně, nebo se podívat do e-shopu. Určitě si vyberete. Pokud budete chtít, dárek Vám i slavnostně zabalíme.

Kde nás najdete


Inzerce
ÉTER.cz - katalog firem