Detail firmy

BLANKYT PLUS spol. s r. o.

Základní údaje

Adresa

U Apolla 84

757 01 Valašské Meziříčí


Kontaktní údaje

Mobil: 602 558 332
Telefon: 571 613 483
E-mail: barosova@blankyt.cz
Web: www.blankyt.cz

Identifikační údaje

IČ: 61946508 Informace z rejstříku ARES
DIČ: CZ61946508 Informace z OR justice.cz

Aktualizovat firemní údaje


Nabídka zboží a služeb


ÚKLID A ČIŠTĚNÍ

Pravidelný úklid
Pravidelný denní úklid kanceláří, budov, výrobních hal, skladů, soukromých objektů a domácností. Vše je zajišťováno na základě přesně definovaných požadavků zákazníka. Jde o komplexní službu zahrnující pravidelný denní úklid včetně mytí oken, údržbu podlahových ploch, čištění koberců, vynášení odpadků včetně třídění odpadu. Údržba drobné zeleně a úklid venkovního prostranství. Součástí těchto služeb je dodávka hygienického a sanitárního zboží.

Jednorázové úklidy
Provádí tým odborně školených pracovníků Rychlé roty zaměřených na tyto speciální úklidy, úklidy po malování a rekonstrukci, předkolaudační úklidy, sanitární úklidy.

Strojní čištění podlah a renovace
Pro strojní čištění podlah jsou použity výkonné podlahové drhnoucí a mycí automaty. Tyto stroje za pomocí speciální chemie vyčistí do hloubky jakoukoliv strukturu podlahy. Ošetření vosky na polymerové bázi zajistí podlaze nový vzhled, životnost a snadnější údržbu.

Čištění koberců a čalounění
Strojní čištění koberců se provádí pomocí výkonných extraktorů s použitím šetrných čistících prostředků, které koberec vyčistí, zbaví mikroorganismů a pachů.

Mytí interiéru vozidel
Vyčištění interiéru vozidel včetně čalounění a ošetření plastových částí dají celému vozu nový vzhled.

Odstraňování grafitti
Odstraňování grafitti je složitý chemický proces. Je nutné provést chemickou analýzu znečištěné plochy a po té postupně odstraňovat jednotlivé vrstvy nástřiku. Po jejich odstranění se provádí impregnace těchto povrchů, která slouží jako ošetření či ochrana před dalším nežádoucím znečištěním.

Mytí oken
Mytí oken, prosklených stěn a výloh, světlíků se provádí prostřednictvím pracovníků speciálně školených pro tyto činnosti a práci ve výškách.

Kde nás najdete


Inzerce
ÉTER.cz - katalog firem