Detail firmy

BORA CZ, spol. s r.o.

Základní údaje

Adresa

Bystřec 100

561 64 Bystřec


Kontaktní údaje

Mobil: 603 115 252
Telefon: 465 642 598
Fax: 465 642 598

Identifikační údaje

IČ: 25258443 Informace z rejstříku ARES
DIČ: CZ25258443 Informace z OR justice.cz

Aktualizovat firemní údaje


Nabídka zboží a služeb


Naše katalogová nabídka obsahuje rodinné domy, dvojdomky, byty v rodinných domcích a bytové domy v nejrůznějších modifikacích, v cenovém rozpětí od 1,5 mil. Kč za nejlevnější domek až po nejluxusnější sídla . Domy v tomto katalogu jsou s vlastními autorskými právy pana Němečka, předsedy představenstva a.s., příp. našich architektů.

Samozřejmě provádíme i projekční práce, inženýring, stavební dozory, výstavbu dle individuálních projektů, hrubé stavby, rekonstrukce a opravy objektů, střešní a půdní vestavby, přestavby, zateplování staveb, opravy a výměny bytových jader, průmyslovou výstavbu a další stavební práce dle individuálních požadavků zákazníků.

Naše katalogová nabídka obsahuje především kuchyňské linky sektorového typu, takže si můžete sestavit kuchyň podle vlastních potřeb a požadavků. Nabízíme Vám různé typy dvířek od jednoduchých hladkých z lamina přes foliová, lakovaná dvířka v různém stupni laku až po masivní z měkkého nebo tvrdého dřeva.

Dále se specializujeme na vestavěné skříně, které vyrábíme v rozměrech do 270 cm výšky, šířka není omezena. Používáné materiály na posuvné dveře dodáváme dle Vašeho přání a mohou být laminovaná, dýhovaná, zrcadlová nebo z matných neprůhledných skel, dokonce s motivem, který nám dodáte na fotografii, výstřižku z časopisu či pohlednici.

Umíme vyrobit jakýkoli nábytek na zakázku podle Vašeho přání a návrhu - veškeré vybavení obývacích pokojů, koupelen, kanceláří, předsíní, atd…

Velmi žádaný je také sklonerezový a lékařský nábytek.

Kde nás najdete


Inzerce
ÉTER.cz - katalog firem