Detail firmy

Centrum sociálních služeb Prostějov p.o.

Základní údaje

Adresa

Lidická 86

796 01 Prostějov


Kontaktní údaje

Mobil: 778 714 906
Telefon: 582 321 403
E-mail: info@csspv.cz, mliskova@csspv.cz,
Web: www.csspv.cz

Identifikační údaje

IČ: 47921293 Informace z rejstříku ARES
DIČ: neuvedeno Informace z OR justice.cz

Aktualizovat firemní údaje


Nabídka zboží a služeb


Sociální služby:
Lidická 86, tel.: 582 321 401 - Domov pro seniory, Domov se zvláštním režimem, pro ženy s psychickým onemocněním, Domov se zvláštním režimem pro osoby s Alzheimerovou nemocí, Denní stacionář pro seniory, Chráněné bydlení, Odlehčovací služba

Bezručovo nám, tel.: 582 342 624, Pečovatelská služba

Pod Kosířem 27, tel.: 582 345 682, Denní stacionář pro osoby s mentálním postižením

Sociální služby poskytujeme v areálu bývalé prostějovské nemocnice, v klidném parkovém prostředí, které mohou naši uživatelé služby i veřejnost využívat k procházkám, relaxaci a posezení.
V domově pro seniory poskytujeme pobytovou sociální službu seniorům od 65 let, kteří mají sníženou soběstačnost z důvodu věku nebo zdravotního stavu a potřebují celodenní podporu, pomoc nebo péči jiné osoby. V současné době může využít služeb domova pro seniory 133 uživatelů.
Sociální službu poskytujeme ve třech dvoupodlažních, bezbariérových budovách. Budova A je přednostně určena pro manželské a partnerské páry.
V domově se zvláštním režimem poskytujeme sociální služby ženám od 27 let s chronickým duševním onemocněním (zejména schizofrenie, schizofrenní poruchy a poruchy s bludy, poruchy nálad a organické duševní poruchy) včetně některých přidružených smyslových vad nebo tělesných vad, které jsou plně invalidní nebo dosáhly seniorského věku. V současné době může využít služeb domova se zvláštním režimem 76 uživatelek.
Sociální službu poskytujeme ve dvou dvoupodlažních, bezbariérových budovách.

Kde nás najdete


Inzerce
ÉTER.cz - katalog firem