Detail firmy

CHARITA OLOMOUC

Základní údaje

Adresa

Wurmova 5

771 11 Olomouc


Kontaktní údaje

Mobil: 733 755 899
Telefon: 585 221 127
E-mail: info@olomouc.charita.cz
Web: www.olomouc.charita.cz

Identifikační údaje

IČ: 44936427 Informace z rejstříku ARES
DIČ: CZ44936427 Informace z OR justice.cz

Aktualizovat firemní údaje


Nabídka zboží a služeb


Doprovázení při řešení problémů lidí s tělesným či duševním onemocněním, příslušníků etnických menšin a lidí bez domova.
STŘEDISKO SAMARITÁN PRO LIDI BEZ DOMOVA
Středisko nabízí pro všechny lidi v nouzi, kteří chtějí znovu začít žít naplno, pomoc při řešení problémů v oblastech bezdomovectví, nezaměstnanosti, závislostí, trestné činnosti, rozpadu rodiny, špatného zdravotního stavu či osamocení. Zde naleznete kontakty na pracovníky a služby střediska.

STŘ. SV. VINCENCE PRO LIDI S DUŠ. ONEMOCNĚNÍM
Středisko sv. Vincence pro lidi s duševním onemocněním se zaměřuje na pomoc dospělým lidem s duševním onemocněním. Chceme, aby znovu získali či obnovili své sociální dovednosti a pracovní návyky, žili samostatně dle svých možností a osobně se realizovali ve společnosti.

STŘ. SV. ALŽBĚTY PRO LIDI S TĚLESNÝM HANDICAPEM
Služby Střediska sv. Alžběty pro lidi s tělesným handicapem jsou určeny seniorům a dospělým lidem, kteří se ve svém životě potýkají s tělesným znevýhodněním omezujícím jejich životní styl. Snažíme se o zachování, respektive zvýšení kvality života uživatelů a to prostřednicím dopomoci poskytované v přirozeném prostředí uživatele.

STŘ. KHAMORO PRO ETNICKÉ MENŠINY
Zaměřujeme se na integraci etnických menšin do majoritní společnosti. Cílem naší činnosti je zmírnit dopad společensky nepřijatelných jevů a předcházení jejich výskytu. Při poskytování sociálních služeb se snažíme se o zmírnění nestability sociálního prostředí, ve kterém uživatelé našich služeb žijí (častá nefunkčnost rodiny, vysoká nezaměstnanost apod.) a o řešení veškerých souvisejících problémů.

STŘEDISKO SV. KRYŠTOFA PRO KRIZOVOU POMOC
Středisko soustřeďuje všechny služby, které se zaměřují na pomoc při zvládání akutních krizových situací občanů a též humanitární pomoc při nenadálých a mimořádných situacích (např. povodně). Středisko tvoří tři pilíře: Krizové centrum, Poradenské centrum a Pomoc v mimořádných a krizových situacích.

Restaurace Betánie a Zdisálky - korálky

Kde nás najdete


Inzerce
ÉTER.cz - katalog firem