Detail firmy

DOMOV PRO SENIORY NEZDENICE

Základní údaje

Adresa

Nezdenice 233

687 32 Nezdenice


Kontaktní údaje

Mobil: 730 808 784
Telefon: 572 610 801
E-mail: martin.liska@ssluh.cz
Web: www.ssluh.cz

Identifikační údaje

IČ: 00092096 Informace z rejstříku ARES
DIČ: neuvedeno Informace z OR justice.cz

Aktualizovat firemní údaje


Nabídka zboží a služeb


Domov pro seniory Nezdenice poskytuje pobytovou službu občanům, kteří dosáhli věku rozhodného pro přiznání starobního důchodu a pro trvalé změny zdravotního stavu potřebují komplexní péči, která jim nemůže být zajištěna jinak.
Službu nemůžeme poskytovat osobám hluchoněmým a nevidomým z důvodu neznalosti znakové řeči a brailového písma.
Cizincům, kteří komunikují jiným jazykem než je čeština nebo slovenština poskytujeme službu pouze v případě, že si zabezpečí tlumočníka.
Domov seniorů Nezdenice nemůže taktéž poskytnout bezpečnou a kvalitní službu osobám, které přijímají potravu sondou, potřebují podporu dýchání pomocí kyslíkového přístroje, osobám s duševní poruchou, s Alzheimerovou chorobou, infekčně nemocným, toxikomanům a alkoholikům.
Domov je samostatným areálem s parkem, s vlakovou a autobusovou dopravou, v malé vesnici v chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty, tedy v prostředí vhodném k celoročním vycházkám do přírody, k plavání, rybaření apod.

Předmětem činnosti je poskytování komplexní péče, která spočívá především v zabezpečení ubytování v jedno a dvou lůžkových pokojích, stravování, všestranné péče sociální, zdravotní a ošetřovatelské, včetně rehabilitace, rozvíjení kulturní a zájmové činnosti s možností využití ergoterapie, s cílem podporovat soběstačnost občana a zajištění podmínek pro důstojný život, s kapacitou 165 uživatelů.

Návštěvám našich uživatelů nabízíme možnost ubytování hotelového typu, což jim umožní delší pobyt se svými blízkými.

Kde nás najdete


Inzerce
ÉTER.cz - katalog firem