Detail firmy

Domov pro seniory Uherské Hradiště

Základní údaje

Adresa

Štěpnická 1139

686 01 Uherské Hradiště


Kontaktní údaje

Mobil: 602 423 820
Telefon: 572 414 532
E-mail: dd.uh@ouss-uh.cz

Identifikační údaje

IČ: 00092096 Informace z rejstříku ARES
DIČ: neuvedeno Informace z OR justice.cz

Aktualizovat firemní údaje


Nabídka zboží a služeb


Domov pro seniory Uherské Hradiště je jedním ze zařízení Sociálních služeb Uherské Hradiště, které jsou příspěvkovou organizací Zlínského kraje a sídlí ve Štěpnické ulici v klidné části města a blízkosti lesoparku.
Celý areál domova je situován v prostorné zahradě, nedaleko Uherskohradišťské nemocnice.
Dopravní spojení z centra města do zařízení je dostupné pomocí MHD, popřípadě cca 15 min. chůze z vlakového nádraží.
Skládá se ze dvou budov vzájemně propojených krčkem.
Provoz domova byl slavnostně zahájen v červnu roku 1985 a od té doby prošel celou řadou stavebních úprav, včetně přistavení vlastní prádelny a společensko-kulturní místnosti.
Ubytovací prostory slouží pro 159 uživatelů ve 31 jednolůžkových, 61 dvoulůžkových a 2 třílůžkových pokojích s umyvadlem, sociálním zařízením a lodžií. Na každém patře jsou společné koupelny, zvlášť pro muže a ženy a čajové kuchyňky s lednicemi.

Uživatelé jsou ubytováni ve čtyřech podlažích dle svých možností a schopností – mobility a stupně sebeobsluhy a v případě změny zdravotního stavu se nemusí obávat změny prostředí, nové adaptace a komunity.

Uživatelé s těžším zdravotním postižením jsou umísťovaní na oddělení zvýšené péče v přízemí nebo na ošetřovatelská lůžka v blízkosti ošetřovny v 1.patře

Dále jsou zde místnosti vyčleněné pro poskytování komunálních služeb (kadeřník, holič, pedikérka) a prostory vyhrazené pro rehabilitaci, ergoterapii, malé společenské místnosti s televizí a velký společenský sál.

Prostory domova jsou bezbariérové, k dispozici je lůžkový výtah a po dohodě s dopravním odborem MÚ Uh.Hradiště je možné sjednat parkovací místo pro zdravotně postižené uživatele (držitele průkazky ZTP).

Umístění domova v blízkosti areálu oblastní nemocnice s poliklinikou je výhodné zejména pro uživatele, kteří potřebují specializovanou zdravotní péči (např. dialýza).

Kde nás najdete


Inzerce
ÉTER.cz - katalog firem