Detail firmy

GAMA G+V, s.r.o.

Základní údaje

Adresa

Hybešova 1289/20

779 00 Olomouc


Kontaktní údaje

Mobil: 608 484 643
Telefon: 608 484 644
E-mail: gamagv@volny.cz
Web: www.gamagv.eu

Identifikační údaje

IČ: 25913093 Informace z rejstříku ARES
DIČ: neuvedeno Informace z OR justice.cz

Aktualizovat firemní údaje


Nabídka zboží a služeb


Doprava a pronájem - Nabízíme kontejnerovou dopravu, traktorbagry, rypadla a smykem řízené nakladače. Disponujeme veškerou lehkou mechanizací potřebnou k provádění nejrůznějších stavebních prací.

Zemní práce - Provádíme výstavbu inženýrských sítí (vodovodní, kanalizační a plynové přípojky, přípojky elektrického vedení). Dále nabízíme pokládky a recyklace asfaltových ploch, výstavbu komunikací, parkovišť, mostů a jiné dopravní a pozemní stavby.

Řízené protlaky - Jedna z nejmodernějších, ekonomicky a ekologicky nejvýhodnějších bezvýkopových technologií horizontálního řízeného vrtání mikrotunelů.

Novostavby - Mezi nejčastější případy prací pro soukromé investory patří novostavby či rekonstrukce bytových domů, vil nebo samostantých bytů a půdních vestaveb. Častokrát v naši realizaci vznikají vysoce atypické interiéry i exteriéry, které plně reprezentují svého majitele.

Rekonstrukce - Ať už se jedná o částečnou nebo kompletní rekonstrukci domů, vil či samostatných bytů, jsme schopni tyto práce provádět i za provozu, s minimálním prostorem pro zařízení staveniště v termínech a rozsahu dle přání zákazníka.

Ostatní služby - Zabýváme se i dalšími činnostmi jako jsou například demoliční práce, stavebně zámečnické práce, výškové práce, stavebně truhlářské práce a jiné související práce.

Kde nás najdete


Inzerce
ÉTER.cz - katalog firem