Detail firmy

GOLF RESORT OLOMOUC

Základní údaje

Adresa

Véska 89

783 16 Dolany


Kontaktní údaje

Mobil: 733 691 333
Telefon: 733 691 333
E-mail: recepce@golf-olomouc.cz, roman.radkovic@golfarea.cz, ,
Web: www.golf-olomouc.cz

Identifikační údaje

IČ: 25831577 Informace z rejstříku ARES
DIČ: CZ25831577 Informace z OR justice.cz

Aktualizovat firemní údaje


Nabídka zboží a služeb


Návštěvníci zde najdou osmnáctijamkové mistrovské hřiště par 72 s prostornými odpališti, širokými fairwayemi a velkými tvarovanými greeny. Pro veřejnost je také k dispozici devítijamkové veřejné hřiště par 27 a rozsáhlé cvičné plochy. Na své si tak přijde zkušený hráč, začátečník, ale i pouhý pozorovatel a milovník sportu.
Profesionální trenéři nabízejí kurzy pro jednotlivce i skupiny o různé délce a obsahu. Můžeme například zorganizovat golfovou kliniku, tj. dvouhodinový základní seminář o golfu s jeho praktickou výukou.
GOLF RESORT OLOMOUC vám kromě sportovních zážitků nabízí širokou škálu dalších profesionálních služeb, které neustále zlepšujeme. K dispozici je klubovna s restaurací, kde své chuťové buňky uspokojí i Ti nejnáročnější strávníci. Součástí klubovny je také PRO-SHOP, ve kterém lze zakoupit veškeré potřeby pro golfisty.
V recepci si začínající hráč může zapůjčit základní vybavení nutné ke hře - hole nebo půlset s bagem a vozík.
Hitem letošního roku je červnové otevření nového moderního zázemí, které vám nabídne kvalitní ubytování ve špičkově vybavených pokojích 4
hotelu s celkovou kapacitou 20 osob, útulnou klubovnu, VIP salonek, seminární prostory s tím nejkvalitnějším vybavením a nejen pro gurmány bohaté menu ve stylové restauraci.

Kde nás najdete


Inzerce
ÉTER.cz - katalog firem