Detail firmy

Jiří Vinter s.r.o.

Základní údaje

Adresa

Lorencova 5424

760 01 Zlín


Kontaktní údaje

Mobil: 603 456 788
Telefon: 577 222 111
E-mail: vinter@vinter.cz
Web: www.vinter.cz

Identifikační údaje

IČ: 01820966 Informace z rejstříku ARES
DIČ: CZ01820966 Informace z OR justice.cz

Aktualizovat firemní údaje


Nabídka zboží a služeb


Stavební firma JIŘÍ VINTER byla založena v roce 1990 jako organizace zaměřená převážně na realizaci staveb charakteru pozemního stavitelství. Stavby provádíme v přímé dodávce nebo jako subdodavatelé. Stavby na klíč realizujeme včetně projektů a inženýrských činností.
Mnohaletou úspěšnou tradici a zkušenosti má firma v provádění obkladů a dlažeb keramických, z přírodního kamene a mramorů. Při provádění uplatňuje nejmodernější technologie a vysokou kvalitu. Kvalitní práci firma odvádí i v dalších oborech jako jsou práce vodo, topo, elektro, zámečník atd.
O úrovni a kvalitě provedených prací firmy svědčí i to, že pět staveb, na kterých se firma podílela, dostalo v soutěži FOR ARCH titul “STAVBA ROKU” (Boby centrum Brno, Archiv ministerstva vnitra Praha, Dětská léčebna Darkov - Klimkovice, International Business Center Brno, sídliště Hvězda - Praha.)
Firmou realizované stavby se nachází na území celé republiky, například rekonstrukce strojírny Barum Otrokovice, Moravia banka Ostrava, rekonstrukce sídla ERNST&YOUNG - Praha, Česká národní banka Praha, rodinné domy - Kostelec, víceúčelový objekt Praha - Žižkov, několik realizovaných poboček bank a spořitelen, rekonstrukce škol, SOUS - Vizovice, objekt rozhlasové stanice Svobodná Evropa - Praha, Prior - Zlín, Ateliéry Zlín, úpravy objektů rozhlasových stanic Radio Publikum a Radio Zlín, práce pro supermarkety Billa, práce na klinice plastické chirurgie - Praha, interhotel Moskva - Zlín, sanatorium Palace - Luhačovice. Ze zahraničních staveb stojí za zmínku spolupráce na realizaci prací na Mezinárodní investiční bance a Ruské národní bance v Moskvě, Českého domu v Moskvě, rekonstrukce zastupitelského úřadu v Aténách.

Kde nás najdete


Inzerce
ÉTER.cz - katalog firem