Detail firmy

KREMATORIUM Vysočanské zahrady a.s.

Základní údaje

Adresa

Hrušovany 15

431 43 Hrušovany


Kontaktní údaje

Mobil: 778 475 984
Telefon: 778 475 984
E-mail: vysocany@vysocany.cz
Web: www.vysocanskezahrady.cz

Identifikační údaje

IČ: 62242156 Informace z rejstříku ARES
DIČ: neuvedeno Informace z OR justice.cz

Aktualizovat firemní údaje


Nabídka zboží a služeb


Naše společnost provádí zpopelnění zesnulé osoby nejmodernějším zařízením, které je řízené špičkovou počítačovou technikou. Tato ekologicky naprosto čistá technologie neumožňuje zásah člověka do procesu během zpopelňování a garantuje stoprocentní identitu popela zesnulé osoby.Zpopelnění bez objednávky doplňkových zkvalitňujících služeb u nás proběhne nejpozději do 96 hodin po přijetí zesnulé osoby do krematoria.

Přednostní zpopelnění zesnulé osoby je provedeno zásadně v den, kdy pohřební služba zesnulou osobu do krematoria dopraví - urnu s popelem zesnulého je možné vyzvednout v krematoriu již druhý den dopoledne po 10. hodině

Smuteční obřady probíhají v naší důstojné a nově vybavené obřadní síni, která je patřičně vyzdobena a velmi kvalitně ozvučena. Pozůstalím je k dispozici salónek, kde mohou po obřadu vyčkat na předání urny. U nadstandardních smutečních obřadů je možné urnu s popelem zesnulé osoby vyzvednout již 120 minut po ukončení rozloučení. Stoprocentní kvalitu a poctivost naší práce si můžete ověřit v kterémkoliv okamžiku.

Kde nás najdete


Inzerce
Obory činnosti této firmy

ÉTER.cz - katalog firem