Detail firmy

MACHÁČEK KAREL - počítače

Základní údaje

Adresa

Kovářská 396

696 62 Strážnice


Kontaktní údaje

Mobil: 603 826 375
Telefon: 518 334 978
E-mail: machacek@kompaktservis.cz
Web: www.pocitacestraznice.cz

Identifikační údaje

IČ: 14661381 Informace z rejstříku ARES
DIČ: CZ6610210596 Informace z OR justice.cz

Aktualizovat firemní údaje


Nabídka zboží a služeb


PRODEJ PC SESTAV

Naše nabídka zahrnuje počítače opravdu pro každého. Od levnějších modelů, které však vyhovují všem požadavkům na běžné kancelářské aplikace a provoz internetu a které zaujmou i začínající domácí uživatele až po plně vybavené multimediální sestavy, které využijí spíše profesionálové a hráči náročných herních aplikací. Je samozřejmostí, že k počítači od nás dostanete bohaté softwarové vybavení - zdarma! Na naše aktuální ceny se podívejte do sekce věnované počítačům.

SESTAVENÍ PC NA ZAKÁZKU

Samozřejmě jsme připraveni Vám také ušít počítač na míru, přesně podle Vašeho zadání a potřeb. Kontaktujte nás a řekněte nám, jak si představujete počítač Vašich snů a my Vám jej rádi sestavíme.

PRODEJ HARDWARU A SOFTWARU

V naší nabídce je vše, na co si jen vzpomenete. Nejen bohatý výběr hardwaru, periferních zařízení a médií, ale také velké množství programových aplikací pro Vaši práci a zábavu. V naší firmě dodáváme pouze legální software.

INTERNET

Pro své zákazníky zajišťujeme levné připojení na Internet včetně všech nezbytných nastavení hardwaru a softwaru a základního zaškolení. Zajistíme rovněž návrhy a provedení internetových stránek a prezentací za velmi příznivé ceny.

WEBHOSTING

Prezentace nejen vytváříme, ale také zajišťujeme ostatní služby. Počínaje registrací domény, umístění stránek na server, registrace ve vyhledávačích, reklamní kampaně, atd.

GRAFICKÉ PRÁCE

Provádíme doplňkové grafické a reklamní práce:
- digitální zpracování dokumentů a fotografií
- kopírování barevných i černobílých předloh
ve formátu A3 a A4
- potisk textilií (triček) ve formátu A4
- výroba vizitek, prospektů a reklamních letáků - barevně
i černobíle

RENOVACE INKOUSTOVÝCH NÁPLNÍ
Nabízíme renovaci inkoustových náplní - nikoliv dodavatelským způsobem, ale přímo u nás Vám náplň zrenovujeme do 24 hodin, po dohodě i dříve. Ke každé náplni dodáváme vzorový výtisk a ručíme za kvalitu tiskového výstupu až do konce její životnosti. Plníme všechny černé náplně Hewlett Packard, Canon a většinu barevných.

Kde nás najdete


Inzerce
ÉTER.cz - katalog firem