Detail firmy

Mateřská škola a Základní škola, Kyjov, Školní 3208

Základní údaje

Adresa

Školní 3208

697 01 Kyjov


Kontaktní údaje

Mobil: 603 879 031
Telefon: 518 612 054, 518 614 212
Fax: 518 614 212
E-mail: info@mszskyjov.cz
Web: www.mszskyjov.cz

Identifikační údaje

IČ: 00567043 Informace z rejstříku ARES
DIČ: neuvedeno Informace z OR justice.cz

Aktualizovat firemní údaje


Nabídka zboží a služeb


Jsme Mateřská škola a Základní škola v Kyjově. Přijímáme děti zejména se sluchovým postižením a děti s vadami řeči a to již od tří let věku, ale i s dalšími vadami (např. s autismem).

Od počátku je každému dítěti zajištěna individuální logopedická péče. Sluchově postižení žáci mají desetiletou školní docházku. Během ní získají potřebné vědomosti, dovednosti a znalosti pro další studium na běžných středních školách nebo středních školách pro sluchově postižené.

Pro děti, které mají vzdálenější bydliště, je k dispozici školní internát, kde se dětem v odpolední činnosti věnují vychovatelé.

V mateřské škole jsou zřízeny dvě třídy.
Celoroční plán mateřské školy vychází z rámcového programu pro předškolní vzdělávání, je rozpracován v konkrétním školním programu, který se uskutečňuje v našem zařízení.
Součástí školního programu je třídní vzdělávací a logopedický program pro jednotlivé třídy MŠ.
Do MŠ jsou zařazovány děti od tří do šesti let a to na základě vyšetření speciálních pedagogických center nebo pedagogicko-psychologických poraden.
V každě třídě MŠ je maximálně osm dětí, o které se stará učitelka MŠ (speciální pedagog) a další odborný pracovník, který zajišťuje komplexní speciálně pedagogickou péči.

Kde nás najdete


Inzerce
ÉTER.cz - katalog firem