Detail firmy

Mateřská škola Čtyřlístek Odry, příspěvková organizace

Základní údaje

Adresa

Loučky 233

742 36 Jakubčovice n.Odrou


Kontaktní údaje

Mobil: 603 461 945
Telefon: 556 730 700
E-mail: kopeckaleona@seznam.cz
Web: www.msloucky.webnode.cz

Identifikační údaje

IČ: 70981418 Informace z rejstříku ARES
DIČ: neuvedeno Informace z OR justice.cz

Aktualizovat firemní údaje


Nabídka zboží a služeb


Naše mateřská škola je odloučeným pracovištěm mateřské školy ČTYŘLÍSTEK Odry. Nachází se v klidném a čistém prostředí obce Loučky nad Odrou. Součástí mateřské školy je velká zahrada vybavená novými dřevěnými prvky.

Budova MŠ je dvoupodlažní, v přízemí mají děti
k dispozici 2 šatny, jídelnu s výdejnou, umývárnu a nově zařízené Sportovně relaxační centrum vybavené kobercem, zrcadly, audiotechnikou a tělovýchovným nářadím (overbaly, švihadla, obruče,…). V prvním patře má každé oddělení svou třídu, v mezipatře je umývárna.

Vnitřní vybavení školy je v dobrém stavu, třídy byly nově vybaveny lehátky, stoly a židlemi z projektu ROP. Děti mají k dispozici nové PC, televizi, elektronické piano, gramofon. Ve třídách je položeno nové linoleum, které bylo zakoupeno ze sponzorského příspěvku.

V současnosti jsou v provozu dvě oddělení: oddělení Motýlků s kapacitou 25 dětí a oddělení Berušek pro 20 dětí. V tomto školním roce je kapacita zcela naplněna. Mateřskou školu navštěvují děti ve věku od 2-6 let.

Provoz mateřské školy je denně (PO-PÁ) od 6.00 – 16.00 hodin. Děti mají zajištěn pravidelný denní program a řád, umožňující svou pružností reagovat na aktuální změny a potřeby. Nově příchozím dětem je dán čas pro adaptaci na nové prostřední počáteční přítomností matky (otce) a zkrácenou dobou pobytu v MŠ.

Naše mateřská škola nabízí dětem nadstandardní aktivity: kroužek aerobiku, pravidelné pohybové činnosti ve sportovně relaxačním centru, výuku hry na zobcovou flétnu, kterou zajišťuje ZUŠ Odry a pravidelné turistické vycházky do přírody.

Více zde: http://msloucky.webnode.cz/

Kde nás najdete


Inzerce
Obory činnosti této firmy

ÉTER.cz - katalog firem