Detail firmy

Mateřská škola Vsetín, Luh I 1832

Základní údaje

Adresa

Stará cesta 1832

755 01 Vsetín


Kontaktní údaje

Telefon: 571 431 788
E-mail: msluh@seznam.cz
Web: www.msluh.wz.cz

Identifikační údaje

IČ: 60042338 Informace z rejstříku ARES
DIČ: neuvedeno Informace z OR justice.cz

Aktualizovat firemní údaje


Nabídka zboží a služeb


Mateřská škola Vsetín, Luh I 1832 má kapacitu 135 dětí, rozdělených do pěti tříd: Sluníčka, Včeličky, Broučci, Motýlci a Rybičky.
Jednotlivé třídy jsou zaměřeny na získávání základů v jazyce anglickém, enviromentální výchovy, sportovním vyžití a adaptaci nejmladších dětí do kolektivu mateřské školy a jejího režimu. Třída Rybiček je zaměřena na rozvoj základních dovedností v jazyce anglickém.
Filozofií školy je doplňování a rozšiřování výchovy započaté v rodině a uskutečňování všestranného a harmonického rozvoje dítěte z hlediska duševního, tělesného a společenského.
Zkušenosti a prožitky jsou zprostředkovávány na základě individuálních potřeb a zájmů jednotlivých dětí, v přívětivém a radostném prostředí s ohledem na tradice mateřské školy.
Děti jsou zařazovány dle věku, jazykových zájmů a potřeb sportovního vyžití.

Ve Školním vzdělávacím programu “Země je náš kamarád” je prostor dodatkem vymezit integraci dětí se zdravotním postižením i sociálně kulturním znevýhodněním. Jedná se o individuální integraci v běžné třídě s účastí asistenta pedagoga, či osobního asistenta dítěte.

Celkovou vizí Mateřské školy Vsetín, Luh I 1832, 755 01 Vsetín je vybudování otevřené a zdravé mateřské školy, která nabízí řadu aktivit, čerpající nabídku z přirozených potřeb a zájmů dětí za spolupráce a aktivní účasti rodinného zázemí dítěte.

Kde nás najdete


Inzerce
Obory činnosti této firmy

ÉTER.cz - katalog firem