Detail firmy

MATICE CYRILOMETODĚJSKÁ s.r.o.

Základní údaje

Adresa

Dolní nám. 24

771 11 Olomouc


Kontaktní údaje

Telefon: 585 222 803
Fax: 585 222 803
E-mail: mrtva@maticecm.cz
Web: www.maticecm.cz

Identifikační údaje

IČ: 47973650 Informace z rejstříku ARES
DIČ: CZ47973650 Informace z OR justice.cz

Aktualizovat firemní údaje


Nabídka zboží a služeb


Nabídka: Matice cyrilometodějská je organizace s více než stoletou tradicí, která usiluje o upevnění křesťanství ve veřejném a soukromém životě, zvláště je zaměřena na podporu křesťanského charakteru rodinného života. Vydává křesťanskou literaturu a prodává literaturu od jiných křesťanských nakladatelství. Má dvě maloobchodní prodejny. Na Wurmově ulici 9 v Olomouci je prodejna otevřena v pondělí až pátek od 8 do 16.30 hodin. Jsou zde k dostání mimo duchovní literatury i farní tiskopisy, liturgické knihy, ornáty, kněžské košile, křestní roušky a křestní svíce, různé druhy mešního vína, hostie, svíce a jiné devocionálie. Farnostem a studentům poskytuje slevu.
Druhá prodejna je na Dolním náměstí 24. Její prodejní doba je Po-Pá 8-12 12:30-17 hod., So 8-12 hod. Zde MCM prodává křesťanskou literaturu vlastní a z jiných nakladatelství, mešní víno, hostie, sošky, pohledy, záložky, svíce, ikony, obrazy, kropenky, růžence, kříže, medailky, křestní svíce a roušky. Farnostem a studentům poskytuje slevu. Na svých webových stránkách provozujeme internetový prodej výše uvedeného zboží.
Telefon na zásilkový a velkoobchodní prodej je 587 405 431, e-mail: objednavky@maticecm.cz.
Matice cyrilometodějská s.r.o. také vlastní nakladatelství a tiskárnu.
Příjem zakázek je na Dolním náměstí 24 v Olomouci od 6 do 14 hodin. Telefon 585 222 803, e-mail: mrtva@maticecm.cz.
Zhotovíme i sazbu, grafické návrhy, vytiskneme knihy, letáky, brožury, tiskopisy. Zhotovíme knihařské vazby V1, V2. Nabízíme kvalitní malonákladový barevný tisk na papíře do gramáže až 300g. Předkalkulace ceny je samozřejmostí. Matice cyrilometodějská vydává církevně schválený týdeník Světlo - periodikum v linii učitelského úřadu katolické církve, směřující k prohloubení duchovního života a mariánské úcty. Najdete v něm texty svatého otce, nedělní liturgická čtení s meditací, pravidelná poselství z Medugorje, informace o událostech v současné církvi, zásadní pojednání předních katolických teologů k palčivým problémům současného života v církvi, četbu ze života svatých na pokračování, drobné církevní aktuality, liturgický kalendář, breviář pro laiky, program Tv Noe, nabídku knih. Týdeník zasíláme přímo na konkrétní adresy. Cena za jeden kus je 14 Kč včetně poštovného. Při větším odběru sleva. Objednávka Světla: tel: 585 222 803, periodika@maticecm.cz

Kde nás najdete


Inzerce
ÉTER.cz - katalog firem