Detail firmy

MOTOCENTRUM - STUDENÝ PETR

Základní údaje

Adresa

Olešná 39

393 01 Pelhřimov


Kontaktní údaje

Mobil: 723 922 998
Telefon: 565 324 326
E-mail: prodejna-motocentrum@pel.cz
Web: motocentrum.pel.cz

Identifikační údaje

IČ: 40691225 Informace z rejstříku ARES
DIČ: neuvedeno Informace z OR justice.cz

Aktualizovat firemní údaje


Nabídka zboží a služeb


Firma vznikla v roce 1993. Postupně se firma vyprofilovala ve značkovou prodejnu a servis, stala se tak komplexem veškerých služeb pro motorkáře.

V současné době je MOTOcentrum oficiálním dealerem motocyklů světových značek, jako jsou: Benelli, JAWA, mpKorádo, GOES, F.B Mondial, STELS, LINAHI, ARCTIC CAT, TGB MOTOR, ACCESS MOTOR a další.

V prodejně - MOTOSALONU se zaměřujeme přednostně na nové motocykly uvedených značek, ale vystavujeme i zprostředkujeme prodej jetých motocyklů, čtyřkolek všech značek - MOTOBAZAR.

Významnou součátí firmy je servis, který provádí opravy i servisní práce na všech typech a u všech značek motocyklů. Servis dále dělíme na výbrusnu a pneuservis. Prakticky jsme schopni komplexně motocykl opravit, seřídit, nebo některé věci renovovat - renovovat plasty, svařovat hliníkem a nerezem, výroba motohadic, řezaná grafika - polepy motocyklů - realizace i dle vašeho návrhu. Provádíme renovace: GO klik všech motorů, výbrusy válců, lepíme brzdové obloženi auto-moto, lepíme spojkové obložení aut, obnovujeme závity hlav auto-moto, centrování kol, ladění výkonu motorů na motorové brzdě (Motocomtest), montáž řetězových sad, zajišťujeme lakování, měření a rovnání rámů, STK apod.

V prodejně je široký sortiment přileb zn. CASSIDA, LS2, NOLAN, MAXX, NOX, FLY RACING a další značky i přilby nižší cenové kategorie, na mopedy. Dále nabízíme rukavice, kompletní oblečení pro motorkáře a spousty motodoplňků a příslušenství.

Nabízíme prodej náhradních dílů na různé značky motocyklů. V nabídce máme náhradní díly dnes už na veterány jako jsou: JAWA, MZ, SIMSON, ČZ, Babetta a další.

Kde nás najdete


Inzerce
Obory činnosti této firmy

ÉTER.cz - katalog firem