Detail firmy

NUTREND WORLD a.s.

Základní údaje

Adresa

Chválkovice 604

779 00 Olomouc


Kontaktní údaje

Mobil: 602 757 930
Telefon: 583 842 501
E-mail: recepce@nutrendworld.cz, fitness@nutrendworld.cz,
Web: www.nutrendworld.cz

Identifikační údaje

IČ: 60793678 Informace z rejstříku ARES
DIČ: CZ60793678 Informace z OR justice.cz

Aktualizovat firemní údaje


Nabídka zboží a služeb


Nabídka ubytování ve stylovém hotelu zasazeného do minimalistického stylu s velkými, loftovými okny. Součástí pokoje je minibar, klimatizace, trezor a terasa. Lokalita je vhodná pro milovníky architektury a turistiky.

Provoz hotelové restaurace. Možnost upořádání rodinných oslav, firemních akcí, společenských večeří a dalších akcí. Zajišťujeme vlastní výrobu těstovin, nedělní brunch, cukrárnu a vlastní pekárnu. Možnost vzít si jídlo s sebou.

Provoz fitness centra, které se rozkládá na 3 patrech. K dispozici je cario zóna, posilovna, horolezecká stěna, cvičební sály a dozorový trenér. Pořádáme skupinové lekce power, gentle a hatha jógy, tabaty, dance fitness, pohybové přípravy pro děti a další.

Provoz wellness centra. Nabídka masáží, soukromého wellness pokoje s vířivkou, sauny a zážitkové sprchy. Zajišťujeme masáže a terapie abhyanga, shirodhara, pindasvedan, phillipines, thajská, double, hot stones, párová a další.

Zajišťujeme pořádání konferencí, seminářů, firemních teambuildingu, společenských večeří a dalších akcí. Kapacita prostor je až 150 osob, sály mají vlastní prezentační vybavení a kuchyňské studio pro přípravu cateringu.

Kde nás najdete


Inzerce
ÉTER.cz - katalog firem