Detail firmy

OBB stavební materiály, spol. s r.o.

Základní údaje

Adresa

Neředín - Pevnůstka XV

779 00 Olomouc


Kontaktní údaje

Mobil: 777 920 030
Telefon: 777 920 305
E-mail: olomouc@obb.cz
Web: www.obb.cz

Identifikační údaje

IČ: 64611809 Informace z rejstříku ARES
DIČ: CZ64611809 Informace z OR justice.cz

Aktualizovat firemní údaje


Nabídka zboží a služeb


- Pálené krytiny
Pálená střecha v současné době prožívá v moderní architektuře renesanci. Cení se u ní především její užitné vlastnosti, mezi něž lze jistě počítat trvalost o odolnost proti vnějším vlivům jako jsou UV záření, kyselé deště apod.
- Betonové krytiny
Předností betonové tašky je zejména její trvanlivost, mechanická odolnost, příznivá cena a estetický dojem. Má také vysokou samočisticí schopnost, díky níž je výrazně prodloužena doba, po kterou betonová taška vypadá jako nová.
- Lehké krytiny
Bitumenové vlnovky, plechové tašky s minerálním posypem, asfaltové šindele, krytiny z recyklovaného plastu, PVC desky.
- Asfaltové pásy
Špičkové hydroizolační pásy vyráběné nejmodernější výrobní technologií. Jsou vyrobeny z modifikovaného bitumenu tj. směsi asfaltu a modifikátoru, nosnou vložku tvoří polyesterová rohož.
- Střešní fólie
Podstřešní vysoce difúzní membrány pro všechny šikmé střešní skladby, včetně bedněných a nevětraných. Chrání podkrovní prostory pod střechou před prachem, sazemi a slouží jako ochrana před průnikem zbytkové vody do tepelné izolace.
- Drenážní fólie
Multifunkční profilovaná fólie na ochranu spodní stavby, které poskytují efektivní řešení problémů s pronikáním vody, páry a radonového plynu do konstrukcí.
- Střešní okna
Ať již přestavujete starý podkrovní byt nebo budujete zbrusu nový, nabízíme vám atraktivní řešení, které představují střešní okna.
- Solární panely
Solární kolektory jsou zařízení přeměňující sluneční záření v tepelnou, případně elektrickou energii, a umožňující její následné jednodušší použití a skladování. Solární termální systém Bramac pro ohřev vody absorbuje sluneční záření kolektorovou plochou
- Okapové systémy
Žlaby, roury, kotlíky a další díly okapového systému z materiálů pozink, měď a titanzinek. Poplastované okapy výrobců Ruukki, Satjam, Lindab, Omak, Bramac.
- Plechy a svitky
Rovinné tabule a svitky ze všech dostupných materiálů v různých rozměrech.

Kde nás najdete


Inzerce
ÉTER.cz - katalog firem