Detail firmy

OR - CZ spol. s r.o.

Základní údaje

Adresa

Brněnská 19

571 01 Moravská Třebová


Kontaktní údaje

Mobil: 604 682 843
Telefon: 461 361 111
Fax: 461 319 030
E-mail: orcz@orcz.cz
Web: www.orcz.cz

Identifikační údaje

IČ: 48168921 Informace z rejstříku ARES
DIČ: CZ48168921 Informace z OR justice.cz

Aktualizovat firemní údaje


Nabídka zboží a služeb


PODNIKATELSKÉ AKTIVITY
Společnost se již od roku 1989 zabývá širokým okruhem podnikatelských aktivit, které jsou zaměřeny na komplexní problematiku informačních a komunikačních technologií a systémů (IS/ICT) a oblastí s nimi bezprostředně souvisejících. Stručný výpis nejdůležitějších produktů a služeb představuje následující seznam.

SYSTÉMOVÁ INTEGRACE - zahrnuje široký rozsah činností, k jejichž dokonalému a všestrannému zajištění jsou využívány služby partnerů - renomovaných dodavatelských, poradenských a konzultačních firem.

KOMPLEXNÍ INFORMAČNÍ SYSTÉMY TYPU ERP

OR-SYSTEM - jedná se o vlastní řešení podnikového informačního systému. Je určen pro široké spektrum výrobních a obchodních organizací s výrobou kusovou, malosériovou, sériovou a hromadnou.

QI - podnikový informační systém - je vytvořen v technologiích integrovaných s vývojovým prostředím umožňující rychlý vývoj a implementaci aplikací. Díky tomu není oborově orientován a může být s úspěchem použit v oblasti obchodu, služeb, ekonomiky, výroby a státní správy.

ORACLE E-BUSINESS SUITE - PODNIKOVÝ INFORMAČNÍ SYSTÉM - jedná se o řešení poskytující světový standard podnikových funkcí, nevyhnutelně potřebných pro účinné řízení společností a udržení konkurenceschopnosti na trhu.

MARIE PACS - komplexní digitalizace RTG pracovišť je specializované řešení, které v sobě integruje hardwarové a softwarové technologie z oblasti digitalizace, archivace, distribuce a prezentace RTG obrazu.

BUSINESS INTELLIGENCE - komplexní řešení v oblasti tzv. Manažerských informačních systémů, jehož úkolem je umožnit přesnější a cílevědomější řízení výkonnosti podniku.

KOMPLEXNÍ KOMUNIKAČNÍ SYSTÉM OR-INFO - určen pro správu tzv. nestrukturovaných dat neboli monitoring komunikačních procesů organizace (záznamy z jednání, úkoly, korespondence, porady apod.)

SYSTÉMY PERSONÁLNÍ IDENTIFIKACE
PORADENSTVÍ V OBLASTI INFORMAČNÍCH SYSTÉMŮ A TECHNOLOGIÍ
SERVIS INFORMAČNÍCH A KOMUNIKAČNÍCH SYSTÉMŮ A TECHNOLOGIÍ (IS/ICT) A PODPORA UŽIVATELŮ
ŠKOLENÍ
ASP A OUTSOURCING ICT

DALŠÍ AKTIVITY

dodávky a servis hardware,

dodávky, realizace a optimalizace datových sítí,

maloobchodní prodej výpočetní techniky,

připojení k internetu.

Kde nás najdete


Inzerce
ÉTER.cz - katalog firem