Detail firmy

PODLAHY Star

Základní údaje

Adresa

Ledečská 2713

580 01 Havlíčkův Brod


Kontaktní údaje

Mobil: 605 741 167
Telefon: 605 741 167
E-mail: podstar@email.cz
Web: www.podlahy-star.cz

Identifikační údaje

IČ: 16784545 Informace z rejstříku ARES
DIČ: neuvedeno Informace z OR justice.cz

Aktualizovat firemní údaje


Nabídka zboží a služeb


Kvalitní montáž a pokládka podlahy

Pokud chcete skutečně kvalitní podlahu, která vám vydrží dlouhá léta, je třeba nepodcenit přípravu. Naši vyškolení podlaháři za vámi přijedou nejen v Havlíčkově Brodě, ale i po celé Vysočině a nejen tam. Podlahu jsme schopni položit kdekoli v České republice. Zaměříme vaši podlahu, poradíme s výběrem nejvhodnější krytiny a zdarma zpracujeme cenovou nabídku. Rozhodnutí je už pak pouze na vás.
Vaše podlaha - náš problém

Vyberte si ze široké nabídky nejen barev a dekorů, ale i typů podlahových krytin. Ať už se jedná o masivní dřevěné podlahy, plovoucí podlahy, parkety, koberec, vinylové podlahy, korkové podlahy, mozaiky nebo jiné krytiny.

U plovoucí podlahy je mimořádně důležité zejména důkladné vyrovnání podkladu, aby se předešlo houpavému efektu nebo dokonce poškozování zámkových spojů. Toto zajistíme vyrovnáním povrchu samonivelační stěrkou, případně montáží dřevotřískových nebo OSB desek.

Výsledný vzhled podlahy a kvalita pokládky výrazně závisí na řemeslné dovednosti, citu pro rozložení barevných odstínů i pečlivém provedení detailů.

Máte doma staré parkety nebo dřevěnou podlahu a nechcete se s ní rozloučit? I pro vás máme řešení. Provedeme renovaci broušením podlahy a následně jejím lakováním nebo olejováním. Vaše stará podlaha budě opět jako nová.

Chtěli byste s podlahou sladit také schody? Žádný problém. Polepíme vaše schodiště všemi druhy krytin.

Naše firma vám tak zajistí komplexní služby v oboru pokládání podlah.

Kde nás najdete


Inzerce
Obory činnosti této firmy

ÉTER.cz - katalog firem