Detail firmy

Poliklinika spol. s r.o.

Základní údaje

Adresa

U Polikliniky 1289

698 01 Veselí nad Moravou


Kontaktní údaje

Mobil: 603 287 479
Telefon: 511 191 125
E-mail: poliklinikaveseli@tiscali.cz
Web: www.poliklinikaveseli.cz

Identifikační údaje

IČ: 47906537 Informace z rejstříku ARES
DIČ: CZ47906537 Informace z OR justice.cz

Aktualizovat firemní údaje


Nabídka zboží a služeb


Poliklinika spol. s r.o. Veselí nad Moravou je nestátním zdravotnickým zařízením s ambulantní péčí založeným koncem roku 2002.

V současné době jsou v budově polikliniky tyto obory: Praktiční lékaři pro dospělé – 4 ambulance,
praktičtí lékaři pro děti - 2 ambulance,
dále dvě chirurgické ambulance s moderně vybaveným zákrokovým sálkem a provozem laser terapie, nedávno modernizovaný trakt radiodiagnostického oddělení s rentgenologickým u ultrazvukovým pracovištěm.

Další obory jsou: psychiatrie, kožní ambulance s kosmetickou poradnou, ortopedie,ortopedická protetika, neurologie, gynekologie, urologie, oční, ušní-nosní-krční , interní ambulance, diabetologie, gastroenterologie, cévní ambulance. Laboratorní zázemí těmto oborům vytváří moderní biochemická laboratoř. Pacienti mohou využít služeb zcela nově vybudované lékárny i prodejny optiky.
Občerstvení pak naleznou v bufetu.
Nově vybudovaná je i zasedací místnost s kapacitou 25 osob, která je k dispozici k přednáškové činnosti a zasedáním komerčně i subjektům se sídlem mimo polikliniku.
V prostorách polikliniky se postupně rekonstruují další, dříve nevyužité místnosti, které jsou nabízeny k pronájmu pro činnosti navazující na péči o zdraví občanů.

Kde nás najdete


Inzerce
Obory činnosti této firmy

ÉTER.cz - katalog firem