Detail firmy

REALITY - ŽIDLOCHOVICKO

Základní údaje

Adresa

náměstí Míru 21

667 01 Židlochovice


Kontaktní údaje

Mobil: 774 800 392
Telefon: 774 800 392
E-mail: info@reality-zidlochovicko.cz
Web: reality-zidlochovicko.cz

Identifikační údaje

IČ: 40387470 Informace z rejstříku ARES
DIČ: neuvedeno Informace z OR justice.cz

Aktualizovat firemní údaje


Nabídka zboží a služeb


Naše realitní kancelář sídlí v centru obce Židlochovice na ulici Nám. Míru 21. Působíme a specializujeme se na region Židlochovicko. Jsme realitní makléřky s dlouholetou praxí v oboru prodeje a pronájmu nemovitostí. Na jaře 2015 jsme pro vás otevřeli kancelář v této oblasti, kterou velmi dobře známe, také tady bydlíme.

Velmi nám záleží, aby naši klienti byli maximálně spokojeni s výběrem své budoucí nemovitosti a servisem, který celý prodej či pronájem nemovitosti obnáší, včetně zajištění servisu finančního poradenství. Také nám záleží na skutečnosti, aby majitelé kteří nemovitost prodávají či pronajímají od nás dostali maximální profesionální servis právního poradenství, zajištění převodu energií, vyřízení finančního úřadu ohledně daně z převodu nemovitosti a zajištění průkazu energetické náročnosti budov, který je již nyní při prodeji nemovitosti nezbytný.

Jsme vám plně nápomocni při realizaci vašeho prodeje či pronájmu na trhu realit. Samozřejmostí je bezplatná konzultace a pokud nás nezastihnete v kanceláři, jsme stále na telefonním či e-mailovém kontaktu.

Kde nás najdete


Inzerce
Obory činnosti této firmy

ÉTER.cz - katalog firem