Detail firmy

RESTAURACE NA ZÁMKU FRYŠTÁT KARVINÁ

Základní údaje

Adresa

Masarykovo nám 1/1

733 01 Karviná-Fryštát


Kontaktní údaje

Mobil: 723 082 095
Telefon: 596 313 196
E-mail: info@nazamku.cz
Web: www.nazamku.cz

Identifikační údaje

IČ: 27764621 Informace z rejstříku ARES
DIČ: CZ27764621 Informace z OR justice.cz

Aktualizovat firemní údaje


Nabídka zboží a služeb


Přijměte naše srdečné pozvání k návštěvě Restaurace Na Zámku Karviná Fryštát, který se nachází v levém křídle fryštátského zámku na Masarykově náměstí v Karviné. Nejen pro milovníky dobrého vína je k dispozici výběr kvalitních vín z jihomoravských vinic.

Připravena je pro Vás také bohatá nabídka pokrmů. Díky nové a moderní kuchyni mají u nás připravovaná jídla tu nejlepší kvalitu. Kromě specialit pro gurmány nabízíme v pracovní dny také tři druhy poledního menu za výhodné ceny, široký výběr alko i nealko nápojů, lahvové i čepované pivo, 11 druhů kávy, 18 druhů italské horké čokolády, míchané nápoje alko i nealko, teplé a studené moučníky.

Kromě běžného provozu restaurace pro Vás připravíme celou řadu akcí, kterým toto stylové prostředí dodá slavnostní charakter. Od svatební tabule, přes promoční nebo maturitní oběd s rodinou, oslavu narozenin, smuteční pohoštění, až po firemní setkání, studený nebo teplý raut.

Vaši hostinu Vám zajistíme na klíč. Od jmenovky na stole, přes květinovou nebo balónkovou výzdobu, upečení dortů, koláčů, propečené selátko, hudební produkci živou nebo reprodukovanou a v neposlední řadě zajistíme také ubytování pro Vaše hosty.

RESTAURACE NA ZÁMKU FRYŠTÁT KARVINÁRESTAURACE NA ZÁMKU FRYŠTÁT KARVINÁ

RESTAURACE NA ZÁMKU FRYŠTÁT KARVINÁRESTAURACE NA ZÁMKU FRYŠTÁT KARVINÁ

RESTAURACE NA ZÁMKU FRYŠTÁT KARVINÁRESTAURACE NA ZÁMKU FRYŠTÁT KARVINÁ

Kde nás najdete


Inzerce
Obory činnosti této firmy

ÉTER.cz - katalog firem