Detail firmy

Restaurace – penzion „Farmářská bašta“

Základní údaje

Adresa

Na Kamenici 55

783 55 Velký Újezd


Kontaktní údaje

Mobil: 604 674 034
Telefon: 585 312 184
E-mail: info@farmarska-basta.cz
Web: www.farmarska-basta.cz

Identifikační údaje

IČ: 11531142 Informace z rejstříku ARES
DIČ: CZ5507082691 Informace z OR justice.cz

Aktualizovat firemní údaje


Nabídka zboží a služeb


Dovolujeme si vás pozvat do restaurace „FARMÁŘSKÁ BAŠTA“, která byla otevřena dne 11. 11. 2011 v 11hodin, 11minut, 11sekund. Naše stylová nekuřácká restaurace se nachází na úpatí malebných Oderských vrchů mezi obcí Daskabát a Velký Újezd. Budete příjemně překvapeni klidnou atmosférou v příjemném prostředí, rychlou a přívětivou obsluhou, širokou nabídkou kvalitních jídel a nápojů, pohodlným ubytováním a bezproblémovým parkováním.

Nosným programem minutkového jídelníčku je maso hovězí, jehněčí a ryby, které dodáváme z vlastních chovů s certifikátem „ekologický chov“. K jídlu patří i dobré víno, které pochází z oblasti Pálavy.

Restaurace je ideálním místem pro jednání s obchodními partnery, romantickou večeři, klidné posezení s rodinou či přáteli. Součástí restaurace je i tenisový kurt a jezdecký areál, kde vás i vaše děti čekají další příjemné zážitky.

V restauraci „FARMÁŘSKÁ BAŠTA“ rádi vyhovíme vašim individuálním požadavkům při pořádání rodinných oslav, svateb, abiturientských srazů, firemních akcí, rautů, školení a seminářů.

Kde nás najdete


Inzerce
ÉTER.cz - katalog firem