Detail firmy

Restaurace U Šodka

Základní údaje

Adresa

Frýdecká 24

739 32 Vratimov


Kontaktní údaje

Telefon: 596 732 185
E-mail: usodka@restauracenimrod.com
Web: www.restauracenimrod.com

Identifikační údaje

IČ: 12662071 Informace z rejstříku ARES
DIČ: CZ6208082287 Informace z OR justice.cz

Aktualizovat firemní údaje


Nabídka zboží a služeb


www.restauracenimrod.com
najdete zde kompletní informace o restauraci Nimrod, doplněné o základní sdělení o dalších dvou restauracích provozovaných firmou GELNER.

RESTAURACE NIMROD:
Připravili jsme pro Vás možnost objednat si stůl přímo z Internetu i nahlédnout do našeho aktuálního jídelního a nápojového lístku, prohlédnout si fotografie interiéru.

V sekci Akce Vás pravidelně informujeme o všech gastronomických i jiných akcích připravovaných nebo probíhajících v restauraci Nimrod. Pro ty, kteří nevědí jak se k nám dostat je připravena Mapa včetně odkazů na jízdní řády ostravského Dopravního podniku.

Budeme poctěni sdělíte-li nám své názory a postřehy zápisem v knize hostů nebo pošlete mail přímo vedení firmy, protože názory našich milých hostů jsou nám vodítkem ke stále lepším službám.
Denní menu v ceně 65,-Kč

RESTAURACE U ŠODKA:
Dalším z podniků firmy Gelner je Restaurace U Šodka, kterou najdete po pravé straně, zhruba 300 metrů od vratimovského náměstí, směrem na, Vám již známou, Restauraci Nimrod. Své místo zde najdou vyznavači dobrého piva a klasické české kuchyně. Podnik disponuje vedle hlavní místnosti a kulečníkové herny i velkým společenským sálem a prostorným salónkem s vlastním barem. V letních měsících je v provozu i tolik oblíbená zahrádka, která je ovšem i zahradou skutečnou, včetně dětského hřiště. Vedle kulečníku najdete v herně i výherní automat a jukebox.
Velkoplošná obrazovka pro sledování sportovních přenosů
Pořádání rodinných i firemních oslav, setkání a společenských akcí
Denní menu v ceně 55,-Kč
Smažené tvarůžky

RESTAURACE NA HŘIŠTI:
Dalším z podniků firmy Gelner je Restaurace Na hřišti, kterou najdete, jak už sám název napovídá, v areálu fotbalového hřiště Sokol Řepiště, hned za obecním úřadem. Podávají se zde jednoduché chuťovky k pivu, polévky a guláš. Podnik disponuje dvěmi místnostmi - výčepem s hernou a menším sálkem, určeným pro rodinné akce a oslavy.
Součást areálu FC Sokol Řepiště
Pořádání rodinných akcí do 40 osob
Šipky, kulečník, výherní automaty

Kde nás najdete


Inzerce
Obory činnosti této firmy

ÉTER.cz - katalog firem