Detail firmy

RESTAURANT EUKALYPTUS

Základní údaje

Adresa

U Letiště 1344/4

700 30 Ostrava-Hrabůvka


Kontaktní údaje

Mobil: 775 899 467
Telefon: 595 782 395
E-mail: restaurant.eukalyptus@seznam.cz
Web: www.eukalyptus.cz

Identifikační údaje

IČ: 26862361 Informace z rejstříku ARES
DIČ: neuvedeno Informace z OR justice.cz

Aktualizovat firemní údaje


Nabídka zboží a služeb


Eukalyptus je také nekuřácká luxusní VEGETARIÁNSKÁ RESTAURACE a ZDRAVÁ KAVÁRNA, vhodná pro obědy, večeře, obchodní jednání i rodinné a firemní oslavy.
Pondělí až pátek nabízíme chutné vegetariánské denní menu v ceně 90 Kč.

Vaříme vegetariánské, veganské, raw food i bezlepkové pochoutky. Řídíme se známým rčením ,,jsme to, co jíme,, a proto chceme vařit a jíst stravu, která dává zdraví, energii a dlouhověkost a udržuje naše těla v dobré kondici.

Eukalyptus je také zdravá kavárna, cukrárna a palačinkárna.

Nabízíme jedinou zásaditou kávu – z rostliny Reishi. Jde o superpotravinu, která blahodárně působí na celý organismus. Nabízíme také kávy bez kofeinu – ajurvédskou a špaldovou, drinky s odkyselujícím účinkem, zelený ječmen, Acai,Goji. Všichni hosté mohou vyzkoušet také šungitovou vodu, která obohacuje o stopové prvky a čistí vodu od dusičnanů, chloru, kovů. Pochutnat si u nás můžete také na výtečných a zdravých bio palačinkách a raw dortech.

Naší snahou je vařit kvalitně a cenově přijatelně. Nepoužíváme umělá dochucovadla, chemické konzervanty ani umělá barviva a naše suroviny jsou kvalitní a čerstvé. Našim cílem je ukázat, že zdravé jídlo je velmi chutné a pestré. Jídlo nás baví a byli bychom rádi, kdyby bavilo i Vás.

Kde nás najdete


Inzerce
Obory činnosti této firmy

ÉTER.cz - katalog firem