Detail firmy

Rosa rodinné centrum, z.s.

Základní údaje

Adresa

Ústecká 160

560 02 Česká Třebová


Kontaktní údaje

Mobil: 724 986 435
Telefon: 773 601 427
E-mail: rcrosact@seznam.cz
Web: mcrosa-radce.webnode.cz/

Identifikační údaje

IČ: 26620723 Informace z rejstříku ARES
DIČ: neuvedeno Informace z OR justice.cz

Aktualizovat firemní údaje


Nabídka zboží a služeb


Rosa rodinné centrum funguje v České Třebové již od roku 2003. V současné době RC Rosa sídlí v prostorách města. Tímto velmi děkujeme za podporu, bez které by provoz nebyl možný.

Věnujeme se přípravě programů pro rodiče pěčující o děti na MD a RD, kterým tak pomáháme čelit sociálnímu vyloučení. Pořádáme i programy pro rodiče s dětmi většími, programy pro budoucí rodiče, či akce pro širokou veřejnost. Pořádáme besedy na různá rodičovská témata a kurzy (výtvarné, vzdělávací) pro dospělé. Jsme schopni zajistit i poradenství v oblasti socíální, právní či v otázkách týkajících se rodičovství. Každý den se schází „Rodičovská skupina“, kde mají rodiče možnost neformálním způsobem sdílet své zkušenosti i trápení. V nabídce aktivit jsou také kroužky pro děti prvního stupně ZŠ. Jedná se o kroužky zaměřené na rukodělné činnosti podporující rozvoj jemné motoriky a jazykové kurzy. Těmito aktivitami, stejně jako pořádáním příměstských táborů v době školních i školkových prázdnin se snažíme pomoci rodičům se sladěním profesního a rodinného života.

Mezi naše pravidelné aktivity patří i příprava kulturních programů pro širokou veřejnost jako je Vítání jara - vynášení Moreny, Karneval, Pohádkový les, Sraz malých motorkářů, Svatomartinský průvod s lampiony, Mikulášská besídka, předvánoční Přijďte pobejt a další.. V létě již k naší programové náplni neodmyslitelně patří sportovně-vzdělávací tábor pro rodiče s dětmi, příměstský tábor pro děti od 3 let a pohádkový cyklus „Léto s pohádkou“, který si za léta své existence získal své příznivce. V roce 2012 jsme za něj získali Cenu Města Česká Třebová, které si velmi vážíme.

Rosa rodinné centrum spolupracuje při realizaci aktivit s organizacemi ve městě (SK Geodézie Česká Třebová, Naděje, DDM Kamarád, Městská knihovna, Ekocentrum Podorlicko, Ekocentrum Červenka, Skaut Česká Třebová).

Více zde: https://mcrosa-radce.webnode.cz/o-nas/

Kde nás najdete


Inzerce
ÉTER.cz - katalog firem