Detail firmy

sedmik s.r.o.

Základní údaje

Adresa

Střítěž u Jihlavy 45

588 11 Střítěž


Kontaktní údaje

Mobil: 777 773 623
Telefon: 567 217 335
Fax: 567 217 688
E-mail: karel@sedmik.cz
Web: www.sedmik.cz

Identifikační údaje

IČ: 49966634 Informace z rejstříku ARES
DIČ: CZ49966634 Informace z OR justice.cz

Aktualizovat firemní údaje


Nabídka zboží a služeb


Výroba sportovních dresů a vlajek, potisk textilu, razítka, vizitky, reklamní předměty, samolepky, grafické návrhy, reklamní a informační tabule, osvit filmů, parciální lakování, gravírování laserem, potisk hrnků, potisk hokejových puků, duplikace a potisk CD a DVD, ÚV digitální tisk do vel. 1,6 x 3,1m.

Zhotovíme Vám grafický návrh dle Vašich požadavků, tento návrh vytiskneme na letáky, natiskneme firemní vizitky, laserem zhotovíme kvalitní štočky do všech typů razítek. Pro Vaši propagaci a na Vaše výrobky Vám vytiskneme různé druhy a tvary samolepek, případně přímo potiskneme výrobky.

Dále Vám polepíme firemní auto, zhotovíme informační systém ve firmě, reklamní bilboard a označíme Vaši firmu firemní vlajkou. Pro Vaše zaměstnance zhotovíme potisk na trička, čepice, montérky. Vašim zákazníkům dodáme reklamní předměty s potiskem, dle Vašeho výběru z našich stránek a katalogů.
Pro Vaše sportovní vyžití, Vám zhotovíme kvalitní hokejové, fotbalové, basketbalové, volejbalové, cyklistické, motokrosové dresy. V současné době je k dispozici speciální interaktivní servis, kde si budete moc sami navrhnout barvy a čísla na dresech a potom poslat přímo našemu grafikovi.

Novinkou je potisk hokejových puků, které zhotovujeme do zahraničí a pro naši extraligu. Na puku můžete mít například fotografie hráčů celého mužstva, které Vám zarámujeme do proskleného dřevěného rámečku.

Kde nás najdete


Inzerce
ÉTER.cz - katalog firem