Detail firmy

Solária - trubice - kosmetika s.r.o.

Základní údaje

Adresa

Akátová 1765/7

664 51 Šlapanice


Kontaktní údaje

Mobil: 603 427 796
Telefon: 603 427 796
E-mail: info@solarnitrubice.cz
Web: www.solarnitrubice.cz

Identifikační údaje

IČ: 27714799 Informace z rejstříku ARES
DIČ: CZ27714799 Informace z OR justice.cz

Aktualizovat firemní údaje


Nabídka zboží a služeb


Nabízíme Vám trubice a obličejové zářiče od německých výrobců Heraeus, New Technology a AUVL, což je licenční výroba Philips.
Vodítkem pro správnou volbu při výběru UV - zdrojů by neměla být jen cena, ale zejména technické parametry udávané výrobcem v tzv. technických listech. Dovolujeme si Vám objasnit nejdůležitější kritéria:

UVA - výkon : UVA záření (záření o vlnové délce 315-400 nm) je hlavním důvodem okamžitého zhnědnutí, tj. vystoupení v pokožce již obsaženého pigmentu. Toto znědnutí je viditelné ihned po návštěvě solária.


SEF (Sonnenerythermfaktor): Opalovací faktor - je měřítkem pro podporu tvorby nového pigmentu, ale také pro riziko spálení v soláriu. Počítá se z UVA - výkonu, UVB - podílu a z biologické reakce, kterou na lidské pokožce vyvolá UV - záření.

UVB - podíl: UVB záření je záření v rozsahu vlnové délky od 280 do 315 nanometrů. Různý podíl UVB mění opalovací faktor při daném výkonu UVA. Proto je nutné při hodnocení výkonnosti trubic uvádět vždy i UVA-výkon, protože 1/2 má stejný výsledek jako 2/4, ale znamená poloviční hodnoty.

Životnost: Je dalším z důležitých kvalitativních faktorů udávaných u trubic a zářičů. S dnes používanými technologiemi při výrobě UV - zdrojů je možno ji výrazně ovlivnit a poměrně nákladným způsobem prodloužit. Jak firma Heraeus, tak i New Technology pravidelně zkouší a měří u všech vyráběných produktů veškeré hodnoty, aby tak mohli garantovat vysokou kvalitu a zejména vyrovnaný výkon po celou dobu životnosti.

Kde nás najdete


Inzerce
Obory činnosti této firmy

ÉTER.cz - katalog firem