Detail firmy

Správa domů Zlín, spol. s r. o.

Základní údaje

Adresa

Zarámí 4077

761 45 Zlín


Kontaktní údaje

Mobil: 608 878 782
Telefon: 577 006 141
E-mail: info@sdzlin.cz
Web: www.byty-zlin.cz

Identifikační údaje

IČ: 26271010 Informace z rejstříku ARES
DIČ: CZ26271010 Informace z OR justice.cz

Aktualizovat firemní údaje


Nabídka zboží a služeb


Správa domů Zlín, společnost s r.o. je obchodní společností se stoprocentní účastí statutárního města Zlína, která se zabývá správou domů, bytů, nebytových prostor a garáží ve vlastnictví města Zlína.

Společnost svou činnost vykonává na základě mandátní smlouvy uzavřené s městem Zlín. Vzájemně sjednané podmínky vycházejí z principu neziskovosti spravovaného nemovitého majetku s tím, že veškerá činnost společnosti a náklady na opravy a provoz svěřených domů jsou v konečném důsledku hrazeny tržbami z nájemného.
Město ze svého rozpočtu přispívá pouze tam, kde jsou vkládány nutné investiční prostředky. Přednostně jsou opravovány domy, které zůstávají v trvalém vlastnictví města Zlína.

Správa domů Zlín provádí rovněž komplexní správní činnost pro společenství vlastníků bytových jednotek a další majitele nemovitostí, fyzické i právnické osoby. Těchto jednotek má SDZ ve správě více než čtyři tisíce.

Předností společnosti je dlouhodobá praxe jejich zaměstnanců ve výkonu této činnosti, odbornost a zastupitelnost na jednotlivých pracovních pozicích a v neposlední řadě také jistota pro klienta, odvíjející se ze stability jediného společníka, kterým je statutární město Zlín.

Kde nás najdete


Inzerce
Obory činnosti této firmy

ÉTER.cz - katalog firem