Detail firmy

STŘEDNÍ ODBORNÁ ŠKOLA SLUŽEB s.r.o.

Základní údaje

Adresa

Pavlovická 16/51

779 00 Olomouc


Kontaktní údaje

Mobil: 731 235 003
Telefon: 585 224 587
E-mail: soss@soss.cz
Web: www.soss.cz

Identifikační údaje

IČ: 25365061 Informace z rejstříku ARES
DIČ: CZ25365061 Informace z OR justice.cz

Aktualizovat firemní údaje


Nabídka zboží a služeb


Střední odborná škola služeb s.r.o. Pavlovická 16/51 Olomouc je soukromou střední školou již s více než dvacetiletou tradicí. Cílem školy bylo a je připravit žáky co možná nejlépe jak do profesního, tak i osobního života. SOŠS s.r.o. se jako jediná střední škola v Olomouckém kraji zaměřuje výhradně na cestovní ruch se zárukou kvalitní výuky odborných předmětů cestovního ruchu, cizích jazyků, ekonomických i humanitních předmětů.

Pro uplatnění absolventů na trhu práce je ovšem důležitá hlavně odborná praxe. Ta probíhá ve skutečných cestovních kancelářích, hotelích, informačních centrech, na hradech a zámcích či jiných historických objektech. Souvislou odbornou praxi mohou plnoletí žáci s dobrými studijními výsledky absolvovat také v zahraničí, např. v Řecku, v Chorvatsku, nebo v turistických zimních střediscích v Rakousku.

Pro své žáky, a nejen pro ně, pořádá SOŠS s.r.o. zájezdy a exkurze po ČR a zahraničí. Příkladem sepjetí výuky s praxí bylo založení skutečné a hlavně funkční cestovní agentury CA CAM. CZ (www.ca-cam-cz.com) pod patronátem školy. V nabídce CA CAM.cz jsou nejen vlastní jednodenní zájezdy, akce pro skupiny, ale také provizní prodej zájezdů renomovaných CK, průvodcovské a překladatelské služby atd. Pro studenty je práce ve vlastní CA jedinečná šance, jak si vyzkoušet přípravu jednotlivých produktů cestovního ruchu a naučit se jednat s širokým spektrem klientů.

Toho času nabízí SOŠS 2 vzdělávací programy zaměřené na Služby v oblasti cestovního ruchu a Management cestovním ruchu a hotelnictví. Absolventi najdou uplatnění zejména v oblasti široké škály služeb cestovního ruchu. Mohou vykonávat činnosti charakteru obchodně podnikatelského, provozního a řídícího na úrovni středního a vyššího managementu ve všech organizačně právních formách podnikání v cestovním ruchu, ve veřejné správě, v nadnárodních institucích Evropské unie, v poradenských firmách se zaměřením na management podniků cestovního ruchu, jako delegáti cestovních kanceláří v zahraničí nebo samostatní podnikatelé v oblasti poskytování ubytovacích a rekreačních služeb.
Připravujeme nové zaměření

Vzhledem k tomu, že žáci a žákyně získají kromě odborného vzdělání i kvalitní jazykové, ekonomické a společenskovědní vzdělání, uplatní se i mimo oblast cestovního ruchu ve všech typech podniků zabývajících se obchodem a službami. Díky všestrannosti získaného vzdělání mohou úspěšní absolventi obou oborů pokračovat ve studiu na vyšších odborných či vysokých školách a univerzitách.

Kde nás najdete


Inzerce
Obory činnosti této firmy

ÉTER.cz - katalog firem