Detail firmy

STŘEDNÍ ODBORNÁ ŠKOLA, ŠUMPERK, Zemědělská 3

Základní údaje

Adresa

Zemědělská 3

787 01 Šumperk


Kontaktní údaje

Mobil: 731 558 692
Telefon: 583 301 030, 3
Fax: 583 214 912
E-mail: sos@edusum.cz
Web: www.edusum.cz

Identifikační údaje

IČ: 00852384 Informace z rejstříku ARES
DIČ: CZ00852384 Informace z OR justice.cz

Aktualizovat firemní údaje


Nabídka zboží a služeb


Nabízí tyto obory vzdělávání zakončené maturitní zkouškou:

Cestovní ruch
Obor formuje profesionálního pracovníka služeb cestovního ruchu, včetně jazykové přípravy, ekonomické přípravy, specifické přípravy pro turismus a pro práci manažera. Možné zaměření na hotelový provoz (posílena výuka managementu hotelu).

Ekologie a životní prostředí
Získanou kvalifikaci může absolvent uplatnit v chráněných krajinných oblastech a rezervacích, na referátech životního prostředí, v ekologických útvarech v oblasti ochrany vody, ovzduší a nakládání s odpady, nebo si vzdělání prohloubit studiem na VŠ.

Agropodnikání
Výuka je orientována na podnikání v zemědělství a na rozvoj a obnovu venkova. Absolvent je schopen se uplatnit v provozech prvovýroby, v samostatné podnikatelské činnosti,v nákupních a obchodních organizacích, v ekonomických útvarech soukromých společností a firem.

Veřejnosprávní činnost
Absolvent je připraven zajišťovat odborné činnosti jako referent samosprávy nebo státní správy na obecních, městských, krajských a ústředních orgánech státní správy, na ÚP, živnostenských úřadech, jako zaměstnanec soudu, notářství či exekutorských úřadů. Pouze dálková forma studia.

Možnost ubytování na Domově mládeže a stravování přímo v areálu školy.

Kde nás najdete


Inzerce
Obory činnosti této firmy

ÉTER.cz - katalog firem