Detail firmy

STUDIO RE

Základní údaje

Adresa

Prokopa Velikého 27

703 00 Ostrava-Vítkovice


Kontaktní údaje

Mobil: 731 446 738
Telefon: 596 634 908
E-mail: studio@turpress.cz
Web: www.studiore.cz

Identifikační údaje

IČ: 25374559 Informace z rejstříku ARES
DIČ: CZ25374559 Informace z OR justice.cz

Aktualizovat firemní údaje


Nabídka zboží a služeb


STUDIO RE
Dopřejte svému tělu, mysli a svým smyslům potěšení, protože každý den bychom měli zažít něco příjemného.
V tomto programu naleznete vše, co pomůže Vašemu tělu i duši najít pohodu díky relaxačním a zdraví prospěšným metodám.
MASÁŽE
Masáž je účinným prostředkem pomoci lidskému tělu v jeho samoléčicím mechanismu. Je nejlepším lékařem na stres, únavu organismu, bolesti svalů a kloubů.
Na fyzické rovině ovlivňuje masáž většinu lidského organismu. Působí na kůži, podkožní vazivo, klouby a kloubní vazivo, šlachy a jejich pochvy, kosterní svalstvo, mízní systém, dýchací aparát, zažívací trakt a vylučovací systém. Nepřímo ulehčuje práci srdci.
Na psychické rovině masáž tlumí stres a úzkost. Napomáhá většímu uvědomění si těla jako celku. Může též uvolnit množství energie, doposud blokované potlačováním napětí, zmírnit bolest hlavy či odstranit nespavost.
První masáž pro nové zákazníky s 15% slevou.
Parní lázně BAOBAB
Ayurveda je pět tisíc let starý léčebný systém. V překladu znamená “věda o dlouhém životě “. Je to staroindická ozdravná procedura bylinného napařování celého těla spojená s relaxací. K umocnění zážitku z této procedury se doporučuje masáž.
VIOFORTERAPIE
v rámci regenerace, rekondice a látkové výměny
VIOFORTERAPIE je termín, který slyšíme stále častěji. Jedná se o nový druh fyzikální terapie chráněný patentem, který stimuluje a regeneruje buňky živých organismů v přírodních parametrech.
Elektrodynamické působení je v praxi biolektrické napětí o hodnotě 120mV, které dodává energii na povrch buněčných membrán a podporuje jejich průchodnost. Následkem toho je až o 70%vyšší a účinnější vstřebatelnost vitamínů, minerálů, vápníku, železa a dalších potřebných stopových prvků. Klinicky potvrzena zvýšená průchodnost buněčných membrán se s úspěchem využívá k transportu vápníku, železa a dalších prvků ke zlepšení hustoty kostní hmoty při osteoporóze, při kloubních potížích artróze, nebo na podporu tvorby hemoglobinu, který podstatně ovlivňuje oxydoreduktivní procesy. Vzhledem k tomu, že buňky nemění svůj objem, je při uvedené zvýšené vstřebatelnosti vyšší i celková látková výměna a to v praxi znamená, že je rovněž až o 70% účinnější vylučování toxinů, konzervantů a jiných škodlivých substancí z buněk. Zjednodušeně dochází zde k velice důležitému procesu detoxikace na buněčné úrovni. Látkové výměny jsou základem při zbavování se nadměrných tukových zásob, na které se nejvíce vážou škodliviny, a proto je velice důležitá i detoxikace. Vioforterapie podporiuje zdravou látkovou výměnu a současně i bezpečné odstraňování nadbytečných kilogramů při hubnutí. Při procesech látkové výměny se doporučuje dodržovat individuálně stanovený pitný režim.
Provozní doba: Po a Čt: 8.00 - 19.00 hod.
Út, St, Pá: 8.00 - 15.00 hod.
Systém objednávek - Možnost využití slevových karet a jejich kombinace.
Regenerace Ostrava, rekondice

Kde nás najdete


Inzerce
ÉTER.cz - katalog firem