Detail firmy

SVATEBNÍ SALON EMMI MARIAGE

Základní údaje

Adresa

Luční 386

735 53 Dolní Lutyně


Kontaktní údaje

Mobil: 737 750 700
Telefon: 737 750 700
E-mail: emmimariage@seznam.cz
Web: www.studiosvatebnimody.cz

Identifikační údaje

IČ: 73034142 Informace z rejstříku ARES
DIČ: CZ7410225152 Informace z OR justice.cz

Aktualizovat firemní údaje


Nabídka zboží a služeb


Vážené a milé nevěsty, svatebčané,
náš svatební salon jsme otevřeli před několika lety na základě osobních zkušeností a zážitků s přípravou našeho vlastního svatebního dne. Právě proto, že to máme stále v živé paměti, tak velmi dobře víme, jak je časově i finančně svatba v dnešní době náročná. Vždyť přeci každá nevěsta chce být pro svého ženicha tou nejkrásnější a svatební šaty se tak stávají jednou z prvních a nejdůležitějších věcí, které si po tak krásné události, jakou je žádost o ruku, budete chtít pořídit.

Jsme vždy připraveni v maximální míře vyhovět Vašim požadavkům a zároveň se snažíme vyjít vstříc rovněž Vašim finančním možnostem nákupu či vypůjčení svatebních šatů i dalšího svatebního zboží, které je součástí naší nabídky.

Pokud se právě chystáte na Váš vyjímečný a nezapomenutelný den v životě, kterým svatba bezesporu je, pak jste v našem svatebním salonu kdykoli vítáni a my se pokusíme splnit i nemožné.

Od roku 2009 jsme výhradními zástupci luxusních svatebních šatů značky Emmi Mariage. Svatební šaty EM jsou vyrobeny z látek té nejvyšší jakosti, zdobeny krajkou a kameny Swarovského. Návrháři této exkluzivní značky se řídí nejnovějšími trendy světové svatební módy a tím se jednotlivé modely svatebních šatů dostávají na první místa v oblíbenosti nevěst v mnoha zemích.U nás si svatební šaty určitě vyberete !!!

Kde nás najdete


Inzerce
Obory činnosti této firmy

ÉTER.cz - katalog firem