Detail firmy

ŠVEHLOVA STŘEDNÍ ŠKOLA POLYTECHNICKÁ, PROSTĚJOV

Základní údaje

Adresa

Nám. Spojenců 17

796 01 Prostějov


Kontaktní údaje

Mobil: 732 511 751
Telefon: 582 345 624
Fax: 582 345 953
E-mail: svehlova@svehlova.cz
Web: www.svehlova.cz

Identifikační údaje

IČ: 00566896 Informace z rejstříku ARES
DIČ: CZ00566896 Informace z OR justice.cz

Aktualizovat firemní údaje


Nabídka zboží a služeb


Nabídka zboží a služeb
Švehlova střední škola, Prostějov
nám. Spojenců 17, tel. 582 345 624
e-mail: svehlova@svehlova.cz, www.svehlova.cz

Detašované pracoviště pro učební obory Svatoplukova 80, Prostějov, Komenského 4, Prostějov
29-43-M/01 Technologie potravin
Absolventi získají znalosti technologických postupů oblasti výroby, skladování a distribuce potravin. Ovládají základy chemie potravin, výživy, hygieny a bezpečnosti potravin. Rovněž mají komunikační dovednosti, jazykové znalosti a schopnost práce s výpočetní technikou.

29-42-M/01 Analýza potravin
Nový vzdělávací obor, absolventi získají vědomosti z oblasti sledování jakosti potravin a výstupní kontroly surovin. Kontrolují technologické procesy v potravinářské výrobě. Uplatní se v podnikatelské sféře při kontrole a řízení jakosti potravinářských výrobků. Získají komunikační a jazykové znalosti, běžně pracují s výpočetní technikou. Uplatnění absolventů - potravinářské podniky, obchodní řetězce a organizace - laboratorní provozy - samostatná podnikatelská činnost - organizace inspekce jakosti potravin - studium na všech typech vysokých škol a vyšších odborných školách.
Budova Svatoplukova 80, Prostějov, tel. 582 340 013

39-41-L/01 Autotronik
Po skončení přípravy ve studijním oboru Autotronik a úspěšném vykonání maturitní zkoušky je absolvent schopen provádět údržbu, diagnostiku a opravy motorových vozidel za použití moderní diagnostické techniky. Je schopen měřením a kontrolou ověřovat funkce elektrických a elektronických zařízení motorových vozidel. Součástí vzdělávacího programu je i příprava k získání řidičského oprávnění pro skupinu C.

41-55-H/01 Opravář zemědělských strojů
V rámci výuky mohou žáci získat oprávnění pro svařování el. obloukem v ochranné atmosféře a svařování plamenem, řidičský průkaz skupiny B, C, T. Uplatnění naleznou v servisních službách, opravnách nejen zemědělské techniky. Odborný výcvik probíhá v dílnách školy a na smluvních pracovištích: ZD Klenovice, ZD Smržice a ROLS Lešany.

23-68-H/01 Mechanik opravář motorových vozidel
V rámci výuky mohou žáci získat oprávnění pro svařování el. obloukem, el. obloukem v ochranné atmosféře, popř. svařování plamenem, řidičský průkaz skup. B nebo T. Odborný výcvik probíhá v dílnách školy a na smluvních pracovištích: FTL Prostějov, Automechanika a.s. Prostějov, PV AUTO a další autoopravny.

69-53-H/003 Provoz služeb
Obor je určen pro dívky. Absolventka se uplatní jako kvalifikovaná pracovnice v oblasti výživy a oděvnictví. Rovněž získá vědomosti v oblasti ekonomiky a účetnictví a je schopna pracovat s výpočetní technikou Odborný výcvik probíhá v dílnách školy, školní kuchyni a na smluvních pracovištích.
Absolventi tříletých učebních oborů mohou pokračovat v nástavbovém studiu

64-41-L/524 Podnikání
Studenti jsou připraveni pro výkon ekonomických, obchodních a administrativních činností v podniku a pro samostatné podnikání.
Pro absolventy speciálních škol a žáky vycházejících z nižších ročníků ZŠ nabízíme učební obory:

36-67-E/011 Zednické práce
Obor určen pro chlapce, kteří se uplatní při přípravě stavebních směsí a materiálů, jednoduchých betonářských, omítkářských a izolačních pracích.

41-55-E/01 Opravářské práce
Obor určen pro chlapce, kteří naleznou uplatnění při méně náročných opravářských a servisních činnostech. Odborný výcvik probíhá v dílnách školy a na smluvním pracovišti ROLS Lešany.

41-52-E/01 Zahradnické práce
Obor je určen pro chlapce i dívky, kteří se uplatňují při údržbě zeleně, parků, práci v sadech, zahradnictvích a školkách. Odborný výcvik probíhá v dílnách školy a zahradnictví v Prostějově a okolí.

Kde nás najdete


Inzerce
Obory činnosti této firmy

ÉTER.cz - katalog firem