Detail firmy

TECHNICKÉ SLUŽBY OPAVA s. r. o. - zahradnictví

Základní údaje

Adresa

Žižkova 5

746 01 Opava


Kontaktní údaje

Telefon: 727 870 876
E-mail: zahrada@tsopava.c
Web: www.tsopava.cz

Identifikační údaje

IČ: 64618188 Informace z rejstříku ARES
DIČ: CZ64618188 Informace z OR justice.cz

Aktualizovat firemní údaje


Nabídka zboží a služeb


ZAHRADNÍ PRODEJNÍ CENTRUM
Středisko ZAHRADNICTVÍ přispívá svou péčí o zeleň k vytvoření příjemného a zdravého prostředí a ovzduší. Stará se o údržbu 1.034 tis. m2 zeleně, z čehož 962 tis. m2 činí trávníky. Středisko provádí a zajišťuje odbornou údržbu zelených ploch, parků a sadů, provádí sečení trávy na plochách v objemu 962 tis. m2, sběr listí, výsadbu stromů a keřů, jejich ořez, zmlazování a kácení.

V zahradnictví pracovníci předpěstovávají letničky a dvouletky v počtu cca 40 tis. kusů k výsadbě na městské záhony, provádí výsadbu mobilních nádob a truhlíků. Dále provádí např. stříhání živých plotů, drcení větví, zmlazování a průklest keřů, frézování pařezů, terénní úpravy a zakládání sadových úprav. Rozsah objemu prací při údržbě veřejné zeleně každoročně roste, proto i v následujících letech lze očekávat růst výdajů. Veškeré tyto práce středisko provádí nejen v rámci správy a údržby svěřeného majetku pro město Opava, ale také pro externí zákazníky.

V zimním období a při spadu sněhu zajišťují pracovníci střediska úhrn sněhu a následný posyp inertním materiálem na chodnících v městských parcích a sadech.

V zahradnictví na Žižkově ulici je zřízeno prodejní centrum květin, stromků a keřů. Je tak možné, zde zakoupit okrasné listnaté stromy, keře a jehličnany, zeleninovou sadbu a květinovou sadbu, balkónové a hrnkové květiny, řezané květiny (s možností vazby) atd.

Kde nás najdete


Inzerce
ÉTER.cz - katalog firem