Detail firmy

TIŠNOVSKÁ RYCHTA, s.r.o.

Základní údaje

Adresa

Mlýnská 377

666 01 Tišnov


Kontaktní údaje

Mobil: 601 200 814
Telefon: 515 532 506
E-mail: restaurace@tisnovskarychta.cz
Web: www.tisnovskarychta.cz

Identifikační údaje

IČ: 29210186 Informace z rejstříku ARES
DIČ: neuvedeno Informace z OR justice.cz

Aktualizovat firemní údaje


Nabídka zboží a služeb


Penzion je situován v klidné části v blízkosti centra Tišnova. Všechny pokoje skýtají hostům dostatek klidu i komfortu pro kvalitní rekreaci a odpočinek.
Pokoje jsou nově a vkusně vybavené, čisté a jistě splňují požadavky i nejnáročnějších hostů. Ubytovací prostory penzionu jsou situovány v prvním nadzemním podlaží budovy. Vstup do ubytovacích prostor je samostatný, prostorným schodištěm s výtahovou plošinou pro vozíčkáře. Před penzionem je k dispozici neplacené parkoviště s rezervací míst pro ubytované hosty.
Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem.
Vybaveny jsou pevným i wifi připojením k internetu, LCD televizorem s normálním i satelitním příjmem, psacím stolem, šatní skříní a nábytkem pro uložení ostatních věcí i déle ubytovaných hostů.
Devět dvoulůžkových pokojů, jeden apartmán.
Restaurace má základní kapacity 34 míst v hlavním sálu restaurace a 20 míst v salonku, které je možné zvětšit dispoziční úpravou stolů a židlí až na 45 v restauraci a na 25-30 v salonku. Kapacita venkovního posezení v podloubí a na zahrádce je 48 míst celkem
Vnitřní i venkovní prostory jsou řešeny v moderním stylu s prvky venkovního minigofového hřiště, křížovými klenbami a imitovanou dřevěnou podlahou.
Minigolfové přírodní hřiště.

Kde nás najdete


Inzerce
ÉTER.cz - katalog firem