Detail firmy

TOMÁŠ VÍTEK - TOMÁŠ

Základní údaje

Adresa

K Běchovicům 371/29

190 16 Praha 9-Koloděje


Kontaktní údaje

Mobil: 602 566 806, 602 205 090
Telefon: 272 706 868
Fax: 272 706 868
E-mail: info@fa-tomas.cz
Web: www.fa-tomas.cz

Identifikační údaje

IČ: 10196021 Informace z rejstříku ARES
DIČ: CZ6303291522 Informace z OR justice.cz

Aktualizovat firemní údaje


Nabídka zboží a služeb


Hlavním oborem naší firmy je snaha co nejlépe zabezpečit Vaše vozidlo proti odcizení, vykradení nebo poškození.

Požadavek na zabezpečení Vašeho vozidla můžeme nabídnout ve formě mechanického zabezpečení, které se montuje tak, aby zamezilo pohybu řadící páky u vozidla s manuální nebo automatickou převodovkou. Toto zabezpečení neumožní řazení (řadící páka je zamčena v poloze zpátečky) a proto není možné z vozidlem odjet. U vozidel s automatickou převodovkou je ještě tato funkce umocněna blokací kol, protože se řadící páka zamyká v poloze Parking.

Můžeme Vám nabídnout a namontovat zařízení od těchto výrobců: Mul-t-lock interaktiv, Mul-t-lock X 100, , M-lock, Construct a Defend-lock, který je nabízen jako Rotary-lock nebo Pin-lock.

Dobrým pomocníkem u vozidel s manuální převodovku je systém Bullock Premium, který zamezí možnosti sešlápnutí spojky. Toto zařízení pevně spojí brzdový a spojkový pedál k sobě a opře se o podlahu vozidla.

Další způsob ochrany Vašeho vozidla je elektronickou cestou a to v podobě autoalarmu.
Naše firma používala od svého začátku elektronické zabezpečení od americké společnosti AVITAL (v současné chvíli již pouze servis). Od roku 1993 jsme přidali do naší nabídky další velmi kvalitní zabezpečovací systémy CLIFFORD (doživotní záruka elektroniky na prvního majitele).

Od roku 1996 používáme také autoalarmy od společnosti JABLOTRON . Díky vysoké kvalitě těchto zařízení Vám naše firma může nabídnout až 5 letou záruku těchto autoalarmů.
Používáme model autoalarmu JABLOTRON CA-320 Akcent, který se zapojuje jako standardní alarm s přídavnými dálkovými ovladači.

Pro majitele vozidel s originálním dálkovým ovládáním v klíči máme v nabídce autoalarm JABLOTRON CA-02 FOX , který je určen právě pro majitele novějších vozidel, kde se dají pomocí modulu CAN BUS MCB-01 využít všechny funkce originálního dálkového ovladače, jako je odemykání a zamykání vozidla včetně aktivace a deaktivace autoalarmu s možností otevření kufru vozu samostatně.

Dalším přínosem v oblasti elektronického zabezpečení Vašich vozidel je zařízení CA- 1802 ATHOS GSM a CA-ATHOS 1803 GSM/GPS také od firmy Jablotron. To jsou autoalarmy, které se dají použít s originálním dálkovým ovladačem Vašeho vozidla, nebo mají k obsluze vlastní ovladače. Veškeré informace o napadení vozidla se dostanou na Váš mobilní telefon a to za pár sekund. U verze GPS je možnost dohledání vozidla na pár metrů.

Střežení a lokalizaci vozidel včetně přihlášení na PCO Vám zajistíme u společností OKO2, REX SERVICES, AutoLocator, které tyto služby poskytují.

Dále od roku 2007 nabízíme autoalarm TYTAN DS 400, který je určen právě pro majitele novějších vozidel, kde se dají využít všechny funkce originálního dálkového ovladače a je propojen s CAN BUS sběrnicí vozidla.

Další naší činností jsou montáže všech autodoplňků.


Hand free sady - do všech typů vozidel pro Vaše bezpečné telefonování během jízdy.
Nabízíme sady od firem Parrot nebo Nokia. Jsme schopni namontovat i Vámi dodanou HF sadu.

Protisluneční solární fólie - pohlcují až 98% UV záření a zatmaví Vaše okna automobilů. Okna Vašeho automobilu můžeme polepit jedním druhem fólie nebo odstupňovat zatmavení.

Bezpečnostní fólie - zabrání rozbití nebo po rozbití, vniknutí oknem do Vašeho automobilu. Tato folie je čirá a lepí se pouze na boky automobilu z důvodu její tloušťky. Všechny námi nabízené folie mají Atest a homologaci pro provoz silničních motorových vozidel.

Automatické rozsvícení světel - spočívá v automatickém rozsvícení potkávacích světlometů po zahájení jízdy a jejich zhasnutí po ukončení jízdy.. Podle nového zákona od 1.7.2006 platí povinnost používání potkávacích světlometů za jízdy během dne po celý rok. Ušetříte za pokuty a zůstanou Vám všechny body.

Světla pro denní svícení - LED diodová přídavná světla různých tvarů (homogolovaná), při jejich použití už nemusí svítit na automobilu žádné další osvětlení, platí to i pro koncová světla. Autobaterie a alternátor jsou zatíženy méně, než když je zapnuto standardní osvětlení automobilu, tím se i snižuje spotřeba PHM.

Centrální zamykání - jde namontovat skoro do všech vozidel a usnadní Vám zamčení a odemčení vozidla jedním otočením klíčku ve dveřích nebo zmáčknutím tlačítka na dálkovém ovladači.

Dálkové ovládání - pokud je Vaše vozidlo již vybaveno centrálním zamykáním a nechcete otáčet klíčkem ve dveřích, tak Vám namontujeme dálkové ovládání.

Elektrické stahování oken - stávající mechanika se u některých modelů vymění za novou s elektrickými motorky nebo se na stávající systém dodá pouze motorek. Vypínače jsou prosvětlené a u některých typů vozidel i v originálních otvorech od výrobce. Elektrické stahování používáme od firmy Autolift.

Navigace - cestování a telefonování nebylo nikdy jednodušší. Nechte se vést novými navigačními systémy. Vyzkoušíte je a zamilujete se do nich. Navigace vám ukáže cestu na barevném a přehledném displeji. Navigace vám příjemným hlasem v českém jazyce řekne kdy a kam odbočit. Doporučujeme navigace od výrobce TomTom.

Ozvučení vozidel - HiFi - v našem montážním středisku Vám namontujeme jakýkoliv audio doplněk. Jsme schopni rychle a profesionálně nainstalovat cokoliv do vašeho vozidla - autorádia, reproduktory, subwoofery, atd. včetně dodání a prodeje.

Parkovací systémy - usnadní Vám bezpečné parkování mezi řady vozidel a vždy Vás upozorní při couvání na překážku.

Střešní nosiče a boxy - dodáme Vám střešní nosič (zahrádku) od firem Thule, Neumann, tak aby pasovala přesně na Váš automobil. Pokud potřebujete přepravovat věci, které mají být ukryty, tak doporučujeme střešní boxy.

Tažná zařízení - jsme schopni dodat a namontovat tažné zařízení od firem SVC Náchod, Brink, Bosal, Westfalia a jiné. Montáž provedeme včetně elektroinstalace se 7-kolíkovou nebo 13-kolíkovou zásuvkou (pro karavany).

Tempomaty - toto zařízení, které Vám umožní jet stálou rychlostí a tím dodržovat silniční předpisy montujeme do vozidel koncernu Škoda, Seat a VW.

Xenony a Bixenony - máte při jízdě v noci potíže s viditelností a osvětlením vozovky ? Namontujeme Vám xenonové výbojky, které nahradí stávající žárovky.

Montáž mechanického a elektronického zabezbečení

Provozní doba:
Po - Čt: 8.00 - 12.00 13.00 - 16.00
Pátek dle telefonické domluvy.

Kde nás najdete


Inzerce
ÉTER.cz - katalog firem