Detail firmy

VINAŘSKÝ DŮM DUBŇANY - KOBERN, s.r.o.

Základní údaje

Adresa

Hodonínská 306

696 03 Dubňany


Kontaktní údaje

Mobil: 777 901 711
Telefon: 530 333 138
E-mail: info@vinarskydum.cz
Web: www.vinarskydum.cz

Identifikační údaje

IČ: 26926032 Informace z rejstříku ARES
DIČ: CZ26960032 Informace z OR justice.cz

Aktualizovat firemní údaje


Nabídka zboží a služeb


Zabýváme se nákupem a prodejem nákladních automobilů, zemědělských strojů, stavební a dopravní techniky, stále více však převažuje v aktivitách firmy vysoce profesionální zaměření na cestovní ruch spojený s vinařstvím a prodej velmi kvalitních vín malých vinařských firem, často unikátních šarží.
V centru města je nově otevřen vinařský komplex, jehož součástí je prodejna vinařských potřeb, vinotéka a penzion.

Máme rovněž nově vybudovaný vinný sklep s posezením až pro 25 lidí. Součástí návštěvy je i řízená degustace více jak 20 vzorků sudového jakostního vína vynikající kvality.

Nově otevřený penzion s vlastním uzavřeným parkovištěm, který leží přímo na vinařské cyklistické stezce Vám nabízí dvou a třílůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, televizí a minibarem a společenskou místností pro 18 osob. Součástí našich služeb je přeprava osob i kol 9-ti místným mikrobusem. Cena dle dohody.

Ceník noclehů:

1 osoba / noc 340,-Kč
1 osoba / noc v samostatném pokoji 500,-Kč
snídaně 60,-Kč/osoba

Prodejna vinařských potřeb
V našem obchodě nabízíme široký sortiment vinařských potřeb jako krášlící a stabilizační prostředky, postřiky, obalové sklo, obaly, nářadí, nerezové nádoby českého výrobce za exkluzivní ceny, zátky atd. Samozřejmým doplňkem jsou sommelierské potřeby jako dekantační nádoby, mnoho typů vývrtek, degustační sklo, speciální pomůcky a také s vínem a vinařstvím související literatura.

Jsme také výhradní prodejci tradiční ručně vyráběné a malované Dubňanské keramiky manželů Kaňovských. To vše ve velmi pěkném prostředí nové prodejny s vlastním parkovištěm

Internetový obchod.

Kde nás najdete


Inzerce
ÉTER.cz - katalog firem