Detail firmy

ZH PROJECT, spol. s r.o.

Základní údaje

Adresa

Mezimostí 120

679 32 Svitávka


Kontaktní údaje

Mobil: 737 245 236
Telefon: 737 245 236
E-mail: jezradovan@seznam.cz
Web: www.zhcars.cz

Identifikační údaje

IČ: 28304349 Informace z rejstříku ARES
DIČ: neuvedeno Informace z OR justice.cz

Aktualizovat firemní údaje


Nabídka zboží a služeb


Servisní práce
Provádíme servisní práce na motorových vozidlech všech značek. V našem servisu vždy dbáme na kvalitu odevedené práce a použitých náhradních dílů. Identifikaci závady provádíme pomocí počítačové diagnostiky, popřípadě vždy zkalibrovanými přístroji.
Pneuservis
Našim zákazníkům nabízíme služby pneuservisu, což zahrnuje především přezutí a opravy pneu. Pokud již vaše pneumatiky nesplňují zákonné parametry, zajistíme nákup nových a likvidaci starých ojetých kusů.
Diagnostika
Pro diagnostiku závad vašich vozů disponujeme moderní technikou, kterou neustále doplňujeme. Základem je PC diagnostika, která je z vozu schopna vyčíst chybové kódy a tím pomáhá určit konkrétní závadu vozu.
Klimatizace
Zajišťujeme opravy, čistění, dezinfekce a plnění klimatizací.
Geometrie-podvozku
Náš servis disponuje moderním zařízením pro měření a seřízení geometrie vozu. Správné nastavení náprav vozu je důležité především pro jízní stabilitu a projevuje se negativně na jízních vlastnostech a opotřebení pneumatik.
Výměna autoskel
Výměny autoskel provádíme nejčastěji zdarma z povinného ručení nebo pojištění vašeho vozu, jako vyřízení pojistných událostí. Vyměníme libovolné sklo na vašem voze od vyhřívaných čelních skel po zasklení zrcátka.
Montáže tažných zařízení
Pomůžeme vám s výběrem a montáží tažného zařízení pro váš vůz. Montujeme na vozy jak pevné, tak i bajonetové tažné zařízení. Nezapomeňte, že po montáži je nutné s vozem projít přes kontrolu na STK, kterou jsme schopni pro vás zajistit v rámci montáže.

Kde nás najdete


Inzerce
ÉTER.cz - katalog firem